Piedalies "Optisports" konkursā!

Atbildi uz konkursa jautājumiem un iespējams tieši Tu saņemsi 25Ls dāvanu karti no specializētā sporta briļļu veikala "Optisports". Atbildes reģistrē līdz 1.augustam. Ar uzvarētāju sazināsimies personīgi. Apmeklē veikalu "Optisports" Brīvības ielā 155, korp. 3, Rīgā vai interesējies par piedāvājumu, zvanot pa tālruni + 371 29540144 vai http://www.optisports.lv.

19. jūlija "Sporta Avīze" konkursā dāvanu karti 25Ls vērtībā no veikala "Optisports" saņem Māris Ābele, kurš pareizi norādija, ka sporta briļļu lēcas izgatavo no polikarbonāta un jaunām sporta brillēm deva nosaukumu "COOLER". Apsveicam!

26. jūlija "Sporta Avīze" konkursā dāvanu karti 25Ls vērtībā no veikala "Optisports" saņem Daiga Pilmane, kura pareizi norādija, ka veikals atrodas Brīvības ielā 155 un izdomāja veikalam "Optisports" saukli - Optisports -saredzi uzvaru! Apsveicam!

Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  +1 [+] [-]

, 2011-07-26 10:18, pirms 5 gadiem
kam šis viss vajadzīgs?
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

Tev jābūt autorizētam, lai varētu atstāt komentāru. Varbūt vēlies piereģistrēties?

Atgriezties Sportacentrs.com
 • Misters Malnačs - vienkārši "izcils" komunikators
  Misters Malnačs - vienkārši "izcils" komunikators(8)
  Jānis MatulisZiņu, ka bijušais Latvijas futbola virslīgas izpilddirektors Normunds Malnačs pārgājis darbā uz Latvijas Futbola federāciju, uztvēru ar sapratni. Būs mums beidzot Futbola federācijā cilvēks ar pieredzi Anglijas futbolā, nu viss ies un ripos, ja ne gluži kā Anglijā, tad noteikti daudz labāk nekā citus gadus.
 • Daži vārdi par TTT. Hokeja sakarā
  Daži vārdi par TTT. Hokeja sakarā(3)
  Jānis MatulisCilvēki, kam gadījies dzīvot pagājušā gadsimta astoņdesmitajos gados, atceras, cik vēsa bija tautas attieksme pret TTT uzvarām PSRS čempionātos un Eiropas kausos. Tur jau tāpat skaidrs, ka uzvarēs TTT... Ja PSRS čempionātā kopā komanda uzvarējusi 21 reizi, Eiropas kausos - 18, tad sporta līdzjutējiem var arī likties, ka tā būs vienmēr. Tagad, kad TTT nekas pārdabisks nav pat Latvijā, šo komandas dominanci gan mēdzam atcerēties.
 • Vai sporta žurnālists drīkst spēlēt totalizatorā?
  Vai sporta žurnālists drīkst spēlēt totalizatorā?(12)
  Jānis MatulisLatvijas futbola čempionāts beidzies, vēl atlikušas pārspēles par vietas saglabāšanu virslīgā, taču totalizatora nesmukums palicis. Sezonas beigās gandrīz katra strīdīga epizode laukumā tika pavadīta ar visziņu secinājumu, ka tas taču sarunāts, ka tas taču totalizators... Ir mums arī savi sliktie zēni - vispirms futbolisti, tad otrie, kas varot ietekmēt spēļu rezultātus, esot tiesneši. Ja nav vairs neviena cita, kam mest ar toto akmeni, tad vienmēr ir kāds monstrs no Daugavpils...