Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource326 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource326), Fid:426, Did:0, useCase: 0

Radio SWH saruna ar Raimondu Bergmani (30.09.2009)

Lai gan Latvijas pārstāvim Agrim Kazeļņikam sacensības "The World`s Strongest Man" noslēgušās, neiekļūstot finālā, tomēr Radio SWH vīri joprojām sazvanās ar Raimondu Bergmani Maltā, kurš pastāstīja gan par neveiksmju iemesliem, gan mēģināja prognozēt sacenšibu uzvarētāju.
2

Radio SWH saruna ar Raimondu Bergmani (28.09.2009)

Vidusjūras salu valstī Maltā no 25.septembra līdz 3.oktobrim norisinās "The World’s Strongest Man" sacensības, kurās Latviju pārstāv Agris Kazeļņiks. Aizvadītas jau divas sacensību dienas un iespaidos par tām sarunā ar Radio SWH dalās Raimonds Bergmanis. Sportacentrs.com piedāvā noklausīties šo sarunu un uzdot jautājumus (komentāru formā zem video) mūsu pārstāvjiem Maltā. Interesantākie jautājumi tiks uzdoti ēterā!

Radio SWH saruna ar Raimondu Bergmani (26.09.2009)

Vidusjūras salu valstī Maltā no 25.septembra līdz 3.oktobrim norisinās "The World’s Strongest Man" sacensības, kurās Latviju pārstāv Agris Kazeļņiks. Jau no 23.septembra notiek telefonkonferences ar viņu vai Raimondu Bergmani Radio SWH ēterā. Sportacentrs.com piedāvā noklausīties trešo no šīm sarunām un uzdot jautājumus (komentāru formā zem video) mūsu pārstāvjiem Maltā. Interesantākie jautājumi tiks uzdoti jau nākamās dienas raidījumā!
4

"Liftā mums jābrauc pa trijiem!" - Radio SWH saruna ar R. Bergmani un A. Kazeļņiku

Vidusjūras salu valstī Maltā no 25.septembra līdz 3.oktobrim norisināsies "The World’s Strongest Man" sacensības, kurās Latviju pārstāvēs Agris Kazeļņiks. Šorīt Radio SWH “BB brokastu” sarunā ar Raimondu Bergmani un Agri Kazeļņiku tika izrunātivairāki temati – gan par iestrēgšanu liftā, gan amerikāņu apetīti un Agra Kazeļņika kroņa disciplīnu. Piedāvājam noklausīties sarunu un aicinām komantāru sadaļā uzdot jautājumus R. Bergmanim un A. Kazeļņikam. Interesantāko jautājumu atbildes jau tuvākajās dienās varēsiet dzirdēt Radio SWH un Sportacentrs.com.
6

Radio SWH saruna ar Raimondu Bergmani (23.09.2009)

Vidusjūras salu valstī Maltā no 25.septembra līdz 3.oktobrim norisināsies "The World’s Strongest Man" sacensības, kurās Latviju pārstāvēs Agris Kazeļņiks. Jau no 23.spetembra notiks telefonkonferences ar viņu vai Raimondu Bergmani Radio SWH “BB brokastu” ēterā. Sportacentrs.com piedāvā noklausīties pirmo no šīm sarunām un uzdot jautājumus (komentāru formā zem video) mūsu pārstāvjiem Maltā. Interesantākie jautājumi tiks uzdoti jau nākamās dienas raidījumā!