Layout: current: getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:426, Did:0, useCase: 0
Dainis Zāģeris Nīderlandē
Foto: Strongman Champions League

Kopvērtējuma līderis Zāģeris uzvar Čempionu līgas etapā

Latvijas spēkavīrs Dainis Zāģeris pagājušajā nedēļas nogalē Nīderlandē uzvarēja Čempionu līgas etapā, turklāt jau pirms šī posma viņš atradās kopvērtējuma vadībā.
Abū Dabī posma trijnieks
Foto: Strongman Champions League

Zāģeris otrajā Čempionu līgas etapā pēc kārtas izcīna otro vietu

Latvijas spēkavīrs Dainis Zāģeris pagājušajā nedēļas nogalē Abū Dabī izcīnīja otro vietu spēkavīru Čempionu līgas etapā, pie šāda rezultāta tiekot otrajās sacensībās pēc kārtas.
Dainis Zāģeris (priekšplānā) pirms Ķelnes sacensībām

Zāģerim otrā vieta spēkavīru Čempionu līgas posmā

Latvijas spēkavīrs Dainis Zāģeris pagājušajā nedēļas nogalē Ķelnē izcīnīja otro vietu spēkavīru Čempionu līgas etapā.
Dainis Zāģeris
Foto: Strongman Rage Photography
1

Zināmi “World’s strongest man” kvalifikācijas kārtas vingrinājumi

Pasaules prestižākā spēkavīru turnīra “World’s strongest man” organizatori ir publiskojuši sarakstu ar vingrinājumiem, kas atlētiem būs jāizpilda atlases kārtās.
Mārtiņš Līcis
Foto: facebook.com/martins.licis
16

Paziņota “World’s strongest man” fināla programma

Šodien ir kļuvusi zināma pasaules prestižākā spēkavīru turnīra, “World’s strongest man” fināla programma, jeb tie pieci vingrinājumi, kas būs jāizpilda atlētiem, lai kļūtu pasaules spēcīgāko vīru.
"World's Strongest Man" labākie - Braiens Šovs, Židrūns Savickis un Haftors Bjornsons.
Foto: vk.com/strongmanrusru
5

Braiens Šovs kļūst par 2015. gada pasaules spēcīgāko vīru (+video)

Ar amerikāņu atlēta Braiena Šova uzvaru noslēdzās Malaizijā notiekošās "World's Strongest Man" (WSM) sacensības. Aiz viņa palika lietuvietis Židrūns Savickis un islandietis Haftors Bjornsons.
Dainis Zāģeris
Foto: Par Stipru Latviju
8

Zāģeris: "Dubultā punktu skaitīšana pēdējā posmā mani iegāza" (+video)

Spēkavīrs Dainis Zāģeris ir noslēdzis savu dalību prestižākajās spēka vīru sacensībās "World's Strongest Man", kurās pēdējā posma neveiksmes dēļ, nekvalificējās finālsacensībām. Pēc "World's Strongest Man" atlases sacensību noslēguma Sportacentrs.com sazinājās ar mūsu vienīgo pārstāvi spēcīgāko spēkavīru pulkā, lai noskaidrotu kas notika nelaimīgajā pēdējā posmā, kā arī Daiņa vērtējumu par savu startu un sacensībām kopumā.
Dainis Zāģeris 
Foto: cctv.cntv.cn
2

Zāģeris pēdējā posmā zaudē vietu finālā

Ar neveiksmi Latvijas vienīgajam pārstāvim "World’s Strongest Man" sacensībās, Dainim Zāģerim, noslēdzās atlases sacensību pēdējais starts – Atlanta akemņu celšana, pēc kuras viņš zaudēja arī vietu turnīra finālsacensībās.
Dainis Zāģeris
15

Zāģeris uzvar un ir soli no iekļūšanas "World's Strongest Man" finālā

Latvijas spēkavīrs Dainis Zāģeris, turpinot savus startus pasaules prestižākajās spēkavīru sacensībās "World's Strongest Man" (WSM), izcīnīja vienu uzvaru un vienu otro vieut, tādējādi sperot platu soli pretī iekļūšanai sacensību finālposmā.
Dainis Zāģeris 
Foto: Strongman Rage
3

Otrās dienas startos Zāģerim divas trešās vietas, Magnusons - savainots

Turpinoties "World's Strongest Man" (WSM) turnīram, kurš šogad notiek Malaizijā, šodien tika aizvadīta otrā sacensību diena un tajā visai atzīstamus rezultātus parādīja Dainis Zāģeris, savās disciplīnās divas reizes finišējot trešajā vietā.