Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:426, Did:0, useCase: 0

Kazeļņiks jau rīt uzsāk startu "The World’s Strongest Man 2010"

Andrejs Siliņš

Kazeļņiks jau rīt uzsāk startu "The World’s Strongest Man 2010"
Agris Kazeļņiks
Foto: Ritvars Raits, Sportacentrs.com

Vairākkārtējais Latvijas stiprākais vīrs Agris Kazeļņiks turpina gatavoties startam prestižākajām spēkavīru sacensībām pasaulē – "The World’s Strongest Man" (WSM), kas šogad norisināsies Dienvidāfrikas kūrortā "Sun City" no 15. septembra līdz 22. septembrim.

Sacensības sākas ar priekšsacīkstēm, kur piedalīsies 30 atlēti, kas sadalīti piecās grupās, no kurām WSM 2010 finālam kvalificēsies tikai divi labākie no katras grupas jeb 10 labākie.

Agris Kazeļņiks ielozēts ceturtajā grupā, kurā bez mūs spēkavīra par vietu finālā cīnīsies:
- Židrūns Savickas (Lietuva)
- Lorenss Šahlejs (Lielbritānija)
- Niks Bests (ASV)
- Variks Brants (Austrālija)
- Luiss-Filips Žans (Kanāda)

Lai tiktu kādā no pirmajām divām vietām, kas kvalificēsies finālam, ceturtās grupas atlētiem jāsacenšas šādos vingrinājumos:
- Milzu fermera pastaiga kombinācija: enkura un ķēdes vilkšana +mucu kraušana
- pietupieni ar svaru
- Āfrikas (vairoga) nešana
- Auto (svara) turēšana
- Apolona ass
- Kraušanas vingrinājums (skrējiens)

"Šogad ne visai paveicās, jo viena vieta jau "rezervēta" Židrūnam. Grupā ir vēl vairāki favorīti, taču cīnīšos, cik spēšu. Gatavojos visiem vingrinājumiem un , ja būs iespēja, kādu favorītu mēģināšu "nokost". Ir gan jau visādi starpgadījumi. Viesnīca ir augsta līmeņa, taču jau vienā no naktīm, kad atstāju vaļā logu, istabā pa nakti bija salīduši pērtiķi, kas noēda manus augļus un šokolādi," pirms sacensībām no Dienvidāfrikas ziņoja Agris Kazeļniks.

Kopā ar Agri Dienvidāfrikā uzturēsies arī Raimonds Bergmanis. Iespējams, ka pāris reizes notiks telefonkonferences ar Agri Kazeļņiku un Raimondu Bergmani SWH BB brokastu ēterā, kur visi klausītāji varēs uzzināt par aktualitātēm saistītām ar sacensībām un Agri Kazeļņiku Dienvidāfrikā.

Agri Kazeļņiku šajās sacensības atbalsta Latvijas Gāze. Pirms šīm gada nozīmīgākajām sacensībām Agris izcīnīja otro vietu Serbijas Čempionu līgas sacensībās, kur gan nestartēja daudzi spēcīgākie, taču tas ļāva Agrim atgriezties piektajā vietā Čempionu līgas 2010.gada kopvērtējumā.

Vairāk informācijas par Agra Kazeļnika startu The World’s Strongest Man 2010 meklējiet parstipru.lv

Informāciju sagatavoja
Biedrība Par Stipru Latviju!
sadarbībā ar Latvijas spēka atlētu federācija

     [+] [-]

, 2010-09-14 10:37, pirms 9 gadiem
Lai izdodas Agrim parādīt savu labāko sniegumu!

     [+] [-]

, 2010-09-14 13:55, pirms 9 gadiem
ar apaksgrupu gan manupraat nav biski paveicies

     [+] [-]

, 2010-09-14 15:31, pirms 9 gadiem
Grupā 3 pagājušā gada finālisti- Židrūns uzvarēja, bet kanādietis un brits bija 9. un 10. vietās.