Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:351, Did:0, useCase: 0

Zāģeris Spēkavīru čempionu līgas posmā Polijā izcīna 3. vietu

Andrejs Siliņš

Zāģeris Spēkavīru čempionu līgas posmā Polijā izcīna 3. vietu
Židrūnas Savickas, Kristofs Radzikovskis un Dainis Zāģeris

21. septembrī Polijā norisinājās viens no Spēkavīru čempionu līgas posmiem, kurā pēc sešu vingrinājumu veikšanas mūsu Dainis Zāģeris izcīnīja augsto 3. vietu un līgas kopvērtējumā atkal ir trešais spēcīgākais.

Šajās sacensībās pirmais vingrinājums bija pikapa vilkšana ar rokām. Sākumā likās, ka tas ir ļoti viegli, bet rezultāti bija tik blīvi, ka Dainis palika tikai devītais, divas sekundes atpaliekot no norvēģa Bjorna Solvanga.

Nākamais vingrinājums bija 180 kg smaga vikinga prese. Dainim Zāģerim šajā pārbaudījumu veicās labi – dalīta 3., 4. vieta ar Solvangu. Tālāk sekoja svara mešana augstumā. Pirmo reizi pasaulē sacensībās bija jāmet 16, 18 un 22 kg smagas mucas pāri 5 m un 20 cm augstai latiņai. 1. vietu ieguva Kristofs Radzikovskis no Polijas, otrais palika Ervīns Katona no Serbija, bet Dainis Zāģeris palika trešais.

Ceturtais vingrinājums - smaguma turēšana priekšā, kur Dainis ieguva astoto vietu, uzrādot rezultātu 40.96 sekundes. 400 kg smagas mašīnas vilkšanā no zemes latvietis ierindojās pirmajā vietā, uzrādot vienādu rezultātu ar lietuvieti Židrūnas Savickas – sešas paceltas reizes. Pēdējais un noslēdzošais vingrinājums bija akmeņu celšana. Šeit pirmo vietu ieguva Židrūnas Savickas, bet Dainis Zāģeris ierindojās sestajā vietā.

Kopvērtējumā pirmo vietu ieguva Kristofs Radzikovskis, uz goda pjedestāla otrā pakāpiena kāpa Židrūnas Savickas no Lietuvas, bet trešais – mūsu Dainis Zāģeris.

Pēc starta Polijā pats atlēts apgalvo, ka ar sasniegto rezultātu ir apmierināts un viņam izdevās paveikt to, uz ko bija gatavs. „Šis starts man bija ļoti svarīgs un es priecājos arī par to, ka izdevās atgūt trešo vietu Spēkavīru čempionu līgas kopvērtējumā.”

Jau piektdien Dainis pošas ceļā uz nākamo čempionāta posmu, kurš norisināsies Apvienotās Karalistes aizjūras teritorijā - Gibraltārā. Dainim Zāģerim šis ir sacensībām bagāts laiks un nākamajā nedēļā viņš dosies tepat uz Igauniju, kur spēcīgākie vīri piedalīsies savdabīgās sacensībās – Pasaule pret Igauniju. Ja līdz Gibraltāram braukt ir mazliet par tālu, lai atbalstītu mūsu čempionu, tad tepat līdz Igaunijai aizbraukt ir aicināts ikviens spēka sporta atbalstītājs un Daiņa fans.

Informāciju sagatavoja
Elīna Gārbena
Biedrība „Par stipru Latviju!”

     [+] [-]

, 2013-09-28 20:26, pirms 6 gadiem
malacis, driiz buus arii tava kaarta
ps Zidrunas vecums saak raadiit sevi