Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:351, Did:0, useCase: 0

Ikgadējā jauno spēkavīru atlase pulcē 13 stiprinieku

Ritvars Raits
Ritvars Raits

Ikgadējā jauno spēkavīru atlase pulcē 13 stiprinieku
Sandis Ķiploks
Foto: Ritvars Raits

Ogrē aizvadīta ikgadējā jauno spēkavīru atlase, kas vienlaikus bija arī pirmās šīs sezonas amatieru sacensības. Tajās kopskaitā piedalījās 13 jaunie atlēti un visi parādīja lielisku sniegumu.

Ik gadu jūnija sākumā spēkavīru sacensību organizatori ar Agri Kazeļņiku priekšgalā rīko jauno talantu meklēšanu un pārbaudi, lai radītu iekšējo konkurenci un arī sportaveida turpinājumu nākotnē.

Šoreiz atlasē piedalījās necerēti daudz dalībnieku, kopskaitā 13 jaunie sportisti gandrīz no visas Latvijas – Ričards Bužinskis, Mārtiņš Reinholds, Intars Sauskājs, Aivis Daģis no Kuldīgas, Edmunds Valters, Raivis Izajs, Ēriks Zvaigzne, Jānis Zirmanis, Didzis Bērziņš, Sandis Ķiplons no Gulbenes un trīs ogrēnieši, proti, Māris Krievelis, Jāzeps Čeksters un Pāvels Bobrovs.

Visiem sacensību dalībniekiem bija jāpierāda sevi piecos vingrinājumos, proti, baļķa celšana (85 kg un 105 kg),fermera pastaiga, 30 metrus gara distance, katrā rokā turot 100 kilogramus, smaguma vilkšana no zemes uz reizēm (240 kilogrami), pietupieni un noslēgumā spēka trepe, kurā jāuznes bija divi smagumi, katrs 200 kg.

Rezultātā uzvaru ar gūtiem 58 punktiem izcīnīja Sandis Ķiploks no Gulbenes, savukārt pārējās vietas uz goda pjedestāla diviem ogrēniešiem – Māris Krievelis otrais (51.5 punkti), bet trešais šoreiz Jāzeps Čeksters (49.5 punkti).

Labāko trijnieks un arī ceturtās vietas ieguvējs Didzis Bērziņš 9. jūlijā dosies uz spēkavīru amatieru sacensībām Lietuvas pilsētā Žagarē, kur par uzvaru cīnīsies četri latvieši pret tikpat lietuviešu sportistiem.

Paldies "Latvijas Gāze" Ogres iecirknim par doto iespēju sarīkot sacensības un biedrības "Stiprinieku republika" atbalstītājam "RERE Grupa"!

Informāciju sagatavoja:
Elīna Gārbena

     [+] [-]

, 2016-06-14 15:13, pirms 3 gadiem
Intars Sauskajs jau no Līvaniem