Layout: current: getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:229, Did:0, useCase: 0
Ritvars Suharevs Eiropas čempionātā. Foto: EPA/Scanpix

Suharevs un Mežinskis sasniedz augstvērtīgākos rezultātus Latvijas U20 un U23 čempionātā

Jaunie svarcēlāji Ritvars Suharevs un Armands Mežinskis sestdien Daugavpilī sasniedza augstvērtīgākos rezultātus Latvijas U20 un U23 čempionātā.
Jānis Griškovs pozitīvo analīžu konstatēšanas dienā 16. martā ar LSF valdes priekšsēdētāju Eduardu Andruškeviču. Foto: Aivars Ķesteris/f64
4

EČ piekto vietu izcīnījušais svarcēlājs Griškovs pieķerts dopinga lietošanā

Vien aprīlī piekto vietu Eiropas čempionātā izcīnījušais Latvijas svarcēlājs Jānis Griškovs pieķerts dopinga lietošanā, vēsta Latvijas Antidopinga birojs. Analīzes veiktas vēl pirms Eiropas čempionāta.
Armands Mežinskis (pa labi) Eiropas čempionātā. Foto: Latvijas Svarcelšanas federācija

Svarcēlāji Ivanova un Mežinskis uzvar sacensībās Polijā

Latvijas talantīgie svarcēlāji Daniela Ivanova un Armands Mežinskis svētdien Polijā uzvarēja Jana Havrilevica piemiņas sacensībās.
2

H.Rodke: Sporta trauma. 2. daļa: IQ, viltošana un lētie cīsiņi

Smagas traumas gadījumā mūsu IQ vienmēr nokrīt par vienu standartnovirzi. Atsevišķos gadījumos cilvēkiem ar sevišķi augstu vai tieši otrādi, zemu pašvērtību – pat par divām. Intrigai – vai tas, kurš cenšas atgriezties sportā esmu iepriekšējais es?
Foto: Ekrānuzņēmums
7

Video: Fit model sportistes: Dopings ir aizliegts, bet plastiskās ķirurģijas ietekme ir atļauta

Latvijas labākās fitnesa sportistes Fit model kategorijā - Samanta Balode un Elīna Āboliņa - intervijā Sportacentrs.com uzsvēra, ka aizliegto vielu lietošana kā jau jebkurā sporta veidā ir aizliegta, taču ķermeņa korekcijas, kas veiktas ar plastiskās ķirurģijas palīdzību, par spīti subjektīvai vērtēšanas sistēmai, ir atļautas.P.S. Ceturtdien portālā Sportacentrs.com varēsiet noskatīties pilnu interviju ar Samantu Balodi un Elīnu Āboliņu.
Viktors Ščerbatihs, Eduards Andruškēvičs, Ritvars Suharevs, Aivars Lembergs. Foto: Juris Presņikovs, ventspils.lv

Andruškēvičs izceļ četru Latvijas svarcēlāju izredzes nokļūt Tokijas spēlēs

Pagājušajā nedēļā Gruzijas pilsētā Batumi noslēdzās Eirops čempionāts svarcelšanā. Latvijas izlases treneris Eduards Andruškēvičs tagad atzīst, ka Tokijas olimpiādes sakarā patlaban vislabāk izskatās divkārtējās Eiropas čempiones Rebekas Kohas izredzes, lasāms laikrakstā "Diena". Turklāt vēl trīs mūsējie var pamatoti mērķēt uz Tokiju.
Latvijas Antidopinga biroja vadītājs Mārtiņš Dimants. Foto: sporto.lv
2

Vai dopinga pārbaužu laikā drīkst izdzert vienu alu? Ieskats Antidopinga birojā

Piedāvājam otro daļu plašai intervijai ar Latvijas Antidopinga biroja pārstāvjiem, kurā ieskatāmies biroja ikdienā un pievēršamies ikdienas problēmām. Šajā daļā sarunā piedalās biroja direktors Mārtiņš Dimants, direktora vietnieks Alekss Ūpis. Intervijas pirmo daļu iespējams izlasīt ŠEIT.
2

Helmuts Rodke: Trauma. Atrofēšanās, terapija un viltošana. 1.daļa

Mēs zaudējam sportistus. Vēl sliktāk, šie sportisti zaudē paši sevi, savu laiku un iespējas dzīvē. Ne tik daudz pašu traumu, cik to izraisītas “blakus-atrofēšanās” dēļ. Un tā ir liela problēma.
Latvijas Antidopinga biroja direktors Mārtiņš Dimants uzstājas pirmajā Antidopinga konferencē Latvijā.
3

Antidopinga birojs: "Vēlamies jau no mazotnes ielikt godīga sporta principu"

Latvijas Antidopinga birojam sportistu testēšana ir obligāts pienākums, tomēr pašlaik organizācija pārvirza savas prioritātes un arvien vairāk strādā pie izglītošanas programmām, plašā intervijā Sportacentrs.com uzsvēra biroja vadība - direktors Mārtiņš Dimants, direktora vietnieks Alekss Ūpis, eksperts juridiskajos jautājumos Roberts Lauris, kā arī eksperts izglītības un informācijas jautājumos Ivans Šapošņikovs.
V. Koževņikovs (no kreisās), A. Plēsnieks, fizioterapeits A. Noveičuks, R. Koha, R. Suharevs, A. Mežinskis un treneris E. Andruškevičs. Foto: Latvijas Svarcelšanas federācija
1

Medaļotā Latvijas svarcelšanas komanda mājās atgriezīsies šodien

Šodien plkst. 14:40 lidostā "Rīga" ielidos Latvijas svarcelšanas komanda, kas Eiropas čempionātā tika pie septiņām medaļām.