Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:229, Did:0, useCase: 0

Svarcēlāji Plēsnieks un Koha gadu noslēgs ar dalību “Vecgada kausā” Dobelē

Svarcēlāji Plēsnieks un Koha gadu noslēgs ar dalību “Vecgada kausā” Dobelē
Artūrs Plēsnieks
Foto: European Weightlifting Federation

Latvijas vadošie svarcēlāji, šā gada pasaules čempionāta medaļnieki Artūrs Plēsnieks un Rebeka Koha, gadu noslēgs ar dalību starptautiskajās svarcelšanas sacensībās “Vecgada kauss 2017”, kas 28. decembrī risināsies Dobelē.

Šā brīža vadošais Latvijas svarcēlājs Artūrs Plēsnieks, kurš beidzot atguvies pēc pērngad veiktās pleca operācijas, šogad kļuva par Latvijas čempionu, kā arī izcīnīja savas karjeras pagaidām augstāko sasniegumu – Hjūstonā, ASV sev kaklā kāra pasaules čempionāta sudraba godalgu.

Šo ceturtdien gadu viņš noslēgs ar sacensībām Dobelē, piedaloties tradicionālajā svarcelšanas turnīrā “Vecgada Kauss 2017”.

Šajos mačos savu dalību pieteikusi arī Latvijas svarcelšanas princese Rebeka Koha, kura šosezon triumfēja Eiropas un pasaules čempionātos U20 un U23 vecuma grupā, kā arī tika pie medaļām pasaules un Eiropas čempionātos pie pieaugušajiem.

“Vecgada kausā” uz svarcelšanas podesta kāps arī šā gada U20 Eiropas čempions Ritvars Suharevs, U17 Eiropas čempions Armands Mežinskis, U15 Eiropas vicečempione Daniela Ivanova, U23 Eiropas čempionāta bronzas medaļnieks Vadims Koževņikovs u.c.

Dobelē, kas vienlaicīgi ir arī Latvijas universiāde svarcelšanā, tiks noskaidroti arī stiprākie studenti svara kategorijās līdz - 69 kg, - 77 kg, - 85 kg, +85 kg un meitenes.

     [+] [-]

, 2017-12-26 17:21, pirms 10 mēnešiem
Artūrs 160+200
Rebeka 80+100

Tev jābūt autorizētam,