Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:229, Did:0, useCase: 0

Svarcēlāja Koha gadu noslēgs ar dalību “Vecgada kausā” Dobelē

Svarcēlāja Koha gadu noslēgs ar dalību “Vecgada kausā” Dobelē

Rebeka Koha un komanda Rio spēlēs
Foto: Romāns Kokšarovs, F64

Latvijas labākā sieviešu kārtas svarcēlāja ventspilniece Rebeka Koha, kura šogad Eiropas čempionātā kļuva par bronzas medaļnieci, bet Rio Olimpiskajās spēlēs izcīnīja augsto 4. vietu, gadu noslēgs ar dalību svarcelšanas sacensībās “Vecgada kauss 2016”, kas 28. decembrī risināsies Dobelē.

Jaunā svarcēlāja par šajā sezonā uzrādītajiem augstajiem rezultātiem “Gada balvā sportā” triumfēja nominācijā “Uzlecošā zvaigzne”, taču ar to viņas sezona vēl nav beigusies.

Trenera Eduarda Andruškēviča audzēknei šogad priekšā vēl vienas sacensības, kuras risināsies 28. decembrī Dobelē. Kohas kategorijā pieteikušās vienpadsmit dalībnieces, taču neviena no meitenēm Latvijas rekordistei šobrīd pēc rezultātiem tīri teorētiski īsti nav spējīgas sastādīt konkurenci.

Dalībai “Vecgada kausam” pieteikti arī citi šā brīža mūsu valsts vadošie jaunie svarcēlāji kā Ritvars Suharevs, Armands Mežinskis, Edgars Zemrūķis, Alberts Juhimenko, Artjoms Griščenko, Daniela Ivanova u.c.

“Vecgada kausā”, kas vienlaicīgi ir arī Latvijas universiāde svarcelšanā, stiprākie tiks noskaidroti svara kategorijās līdz 35 kg, - 40 kg, - 45 kg, -50 kg, - 56 kg, -62 kg, - 69 kg, - 77 kg, - 85 kg, - 94 kg, - 105 kg, + 105 kg un meitenēm.

Izmantotie resursi:
weightlifting.lv

  -1 [+] [-]

, 2016-12-24 12:11, pirms gada
Kas tā par Latvijas universiādi?

Svarcēlāji, taču nespēj pabeigt vidusskolu

     [+] [-]

, 2016-12-25 02:44, pirms gada
veteraans_zigurds rakstīja: Kas tā par Latvijas universiādi?

Svarcēlāji, taču nespēj pabeigt vidusskolu
Ir gan ministri, gan ministriju departamentu vadītāji, cienījami profesori, par biznesu nerunājot.

Tev jābūt autorizētam,