Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:229, Did:0, useCase: 0

Gulbenē notiks Latvijas čempionāts spēka trīscīņā

Krišs Upenieks

Gulbenē notiks Latvijas čempionāts spēka trīscīņā
Publicitātes foto

Lielās talkas dienā spēka sporta atlēti tiek aicināti tā kārtīgi parosīties Gulbenē, jo tieši Gulbenē 28.aprīlī norisināsies Latvijas Čempionāts spēka trīscīņā (ar ekipējumu).

Vienlaikus notiks arī Gulbenes novada čempionāts spēka trīscīņā (ar ekipējumu). Tas būs 2018.gada Latvijas Kausa 8.posms. Sacensībās gaidīti arī līdzjutēji, lai ne tikai atbalstītu savējos, bet arī sportiskā noskaņā pavadītu šo dienu. Ieeja – brīva.

Sacensības Gulbenē vienmēr tiek organizētas augstā līmenī, par to atzinīgus vārdus katru gadu saņem sacensību organizatori no sportistiem, kas uz Gulbeni atbrauc no dažādiem Latvijas novadiem.

Mājinieku komanda „Gulbenes K.S.P.” ne tikai šajā sezonā, bet arī iepriekšējās, ar lielu cīņas sparu, mērķtiecību un panākumiem piedalās citu pilsētu sacensībās un Latvijas čempionātos, izcīnot augstas vietas. Kā viņiem veiksies šajās sacensībās, savās mājās, to noskaidrosim jau pavisam drīz.

Sacensības norisināsies Gulbenes sporta centra zālē, Skolas ielā 12a. No pulksten 8.30 līdz 10.00 paredzēta dalībnieku svēršanās, pulksten 10.30 – sacensību sākums. Komandu pieteikumi jāveic līdz 24.aprīlim sistēmā Jaunumi pasākumi dzejoļi pantiņi apsveikumi..., arī detalizētāks sacensību apraksts ir pieejams: piedalies.sp.lv Sacensību mērķis ir popularizēt spēka trīscīņu Latvijā, noskaidrot Latvijas 2018.gada čempionus, kā arī veselīga dzīvesveida popularizēšana, jaunu interesentu piesaiste federācijas rīkotajām aktivitātēm.

Sacensības organizē Latvijas Pauerliftinga federācija sadarbībā ar sporta klubu ”Gulbenes K.S.P.”, Gulbenes sporta centru un Biedrību „Spēka Pasaule”. Sacensības atbalsta: Latvijas izglītības un zinātnes ministrija, interneta veikals: Produktu saraksts | Spēka Pasaule, Gulbenes novada dome, Gulbenes sporta centrs, sporta klubs “Gulbenes K.S.P.”, gigants.lv., DMS Sfēra, laikraksts “Dzirkstele”.

Informāciju sagatavoja:
Inita Savicka
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Latvijas Pauerliftinga federācija