Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:229, Did:0, useCase: 0

Nīderlandes kultūristi dominē "Arnold Classic Australia"

Nīderlandes kultūristi dominē "Arnold Classic Australia"
Rulijs Vinklārs un Arnolds Švarcenegers
Foto: musculardevelopment.com

Ar nīderlanieša Rulija Vinklāra uzvaru šodien noslēdzās kārtējais bodibildinga PRO līgas posms, "Arnold Classic Australia", kurš norisinājās Melburnā.

Iepriekš ziņojām, ka Ohaio notikušajā "Arnold Classic" turnīrā, ko var uzskatīt ne tikai par galveno Arnolda Švarcenegera vārdā nosaukto turnīru sērijas posmu, bet arī par visas pavasara sezonas galvenajām sacensībām, vīru bodibildingā uzvarēja nīderlandietis Viljams Bonkas, savukārt Austrālijā notiekošajās sacensībās viņš gan palika otrajā pozīcijā.

Par Austrālijas turnīra uzvarētāju gan kļuva cits Nīderlandes pārstavis, Kirasao dzimušais Rulijs Vinklārs, bet trešajā vietā ierindojās veterāns Deksters Džeksons. Jāiebilst, ka arī ASV turnīrā visi trīs kultūristi iekļuva labāko četriniekā.

Vēl jāpiebilst, ka ne pārāk veiksmīgi savu atgriešanos profesionālajā bodibildingā turpina deviņdesmito gadu bodibildinga izcilnieks, šobrīd 53 gadus vecais Kevins Levrons, kurš šajā turnīrā ieņēma 13., t.i., pēdējo vietu. Savukārt no kakla savainojuma ārstēšanas atlabušais Deniss Vulfs ierindojās mazliet augstāk – 10. pozīcijā.

Vīru atklātās kategorijas sacensības gan nebija vienīgās, jo vēl vairākās kategorijās startēja dāmas. Fitnesa sacensībās uzvarēja Keita Eringtona, figūras kategorijā – Kendisa Kārtere, bet bikini sacensībās nepārspēta palika Angelika Tešera.

Atgādināsim, ka visu Nacionālās sporta komitejas (NPC) organizētās PRO līgas posmu uzvarētāji saņem automātisku ielūgumu uz "Olympia Weekend" šovu, kas ir sezonas svarīgākās sacensības. Tiesa, jāpiebilst, ka šosezon profesionālais bodibildings ir sadalījies un daudzi Eiropas sportisti izvēlas startēt IFBB organizētajos profesionāļu turnīros.

Izmantotie resursi:
IFBB Professional League