Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:229, Did:0, useCase: 0

Pagarināta dalībnieku reģistrācija "Liepājas spēkam"

Pagarināta dalībnieku reģistrācija "Liepājas spēkam"

Foto: Sense Media

Līdz 31. martam pagarināta dalībnieku pieteikšanās ceturtajām spēka, izturības un ātruma sacensībām „Liepājas spēks 2017”, kuras norisināsies 8. aprīlī Liepājas Olimpiskā centra Arēnā. Organizatori aicina pieteikties sportistus ar dažāda līmeņa sagatavotību treniņu sistēmas “crossfit” vai ielu vingrošanas disciplīnām.

“Crossfit” kategorijas sportisti startēs vīriešu, sieviešu un komandu vērtējumā. Savukārt ielu vingrotāji savas spējas demonstrēs šādās disciplīnās: Burpee; Pull-up trepe; Hand Stand; Push-up king; Freestyle; Plank; Muscle up.

Tiek mainīts maksimālais dalībnieku skaits treniņu sistēmas “crossfit” grupām. 8. aprīļa sacensībās varēs pieteikties un startēt 12 dāmas, 24 kungi, kā arī 18 komandas. Lai reģistrētos kādā no “crossfit” grupām, sportistam jāpārskaita nolikumā norādīto dalības maksu, kura arī tiks uzskatīta par pieteikumu sacensībām.

Piedalīties var jebkurš interesents, kurš ir sasniedzis 18 gadu vecumu un ir gatavs pārbaudīt savas fiziskās spējas, veicot distanci individuāli vai komandu konkurencē.

Līdz 31. martam arī turpinās bezmaksas reģistrēšanās atraktīvām ielu vingrošanas disciplīnām, kas Liepājas skatītājiem būs jaunums. Lai reģistrētos dalībniekam jānosūta pieteikuma anketa uz e-pastu: workoutgeneration@inbox.lv.
Pieteikuma anketa aizpildāma brīvā formā, norādot dalībnieku vārdu, uzvārdu, disciplīnu un vecuma grupu. Sacensību dienā dalībniekam būs personīgi jāparakstās reģistrācijas anketā, uzrādot personu apliecinošu dokumentu (anketu nodrošina organizatori).

Ierobežojums: Freestyle sacensībās ir dalībnieku ierobežojums – 30 dalībnieki ar vismaz 7 rezervētam vietām priekš ārvalstu sportistiem.

Uzziņai:
„Liepājas spēks 2017” ir izteiktas spēka, izturības un ātruma sacensības, kas ietver spēka vingrinājumu elementus ar dalībnieka personīgo svaru un pielikto svaru. Ja iepriekšējā gadā “Liepājas spēku” veidoja tikai “crossfit” profesionāļi un Latvijas mēroga dalībnieki, kuriem sacensībās bija jāizpilda augstas grūtības un sarežģītības pakāpes uzdevumi, tad šogad izpildāmie elementi būs iespējami ne tikai sportistiem ar daudzu gadu pieredzi, bet arī tiem, kuri līdz šim vēl neuzdrošinājās ņemt dalību. Kā norāda organizatori, tad šī gada “noslēpuma atslēga” būs izpildījumu skaits un ātrums.
“Liepājas spēks” tiek organizēts sadarbojoties Liepājas pilsētas domes Sporta pārvaldei ar sporta klubu „CF Liepāja” un Liepājas ielu vingrotājiem.

Organizatori aicina dalībniekus skatīt informāciju nolikumā, kurā ir publicēti arī veicamie uzdevumi. Detalizētāka informācija par reģistrāciju skatāma sacensību “Liepājas spēks 2017” nolikumos mājaslapas cfliepaja.lv sadaļā “Sacensības”, kā arī ielu vingrotāju Facebook lapā “Workout Generation” (@fitnessdiaryLV). Aktuālākā sacensību informācija publicēta arī Facebook pasākuma ierakstā „Liepājas spēks 2017”.

Informāciju sagatavoja
Mārtiņš Kirma
Liepājas pilsētas domes Sporta pārvaldes
ārējo sakaru speciālists

Tev jābūt autorizētam,