Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:229, Did:0, useCase: 0

Spēkavīrs Šmaukstelis izcīna trešo vietu Čempionu līgas etapā

Ints Megnis
Ints Megnis

Spēkavīrs Šmaukstelis izcīna trešo vietu Čempionu līgas etapā
Aivars Šmaukstelis Serbijā
Foto: Sportista Instagram profils

Latvijas spēkavīrs Aivars Šmaukstelis sestdien izcīnījis trešo vietu Čempionu līgas etapā Serbijā, līdz ar to latvieši uz goda pjedestāla kāpuši jau piektajās sacensībās pēc kārtas.

Uzvarēja slovēnis Matjažs Belšaks (54 punkti), aiz sevis atstājot 52 punktus guvušo Trevisu Ortmaijeru no ASV️, kamēr Šmaukstelim bija vēl puspunkts mazāk.

Dalībniekiem bija jāveic pieci vingrinājumi - latvietis uzvarēja Atlanta akmeņu celšanā un Fermera pastaigā, otro vietu ieņēma Hanteles celšanā, bet trešo vietu mašīnas izcelšanā (vilkmē). Šoreiz iegāza smagās mašīnas vilkšana, kur tikai sestais rezultāts.

Šmaukstelis sezonas sākumā piedalījās pirmajā Čempionu līgas etapā, kurā guva ceturto vietu. Nākamajos trijos posmos no Latvijas startēja Dainis Zāģeris, kurš divos posmos bija otrais, bet vēl vienā svinēja uzvaru. Iepriekšējā posmā atkal startēja Šmaukstelis, turklāt tajā pat nedēļas nogalē Zāģeris citās sacensībās guva traumu, līdz ar to sacensībās varēs atgriezties vien septembrī.

Pērn Zāģeris izcīnīja trešo vietu Čempionu līgas finālsacensībās, turklāt pirms tam viņš un Šmaukstelis kopā triumfēja trijās sacensībās pēc kārtas.

     [+] [-]

, 2018-07-15 17:14, pirms 10 mēnešiem
Ak, nākotnes invalīdi,dopinga rijēji !

     [+] [-]

, 2018-07-15 18:56, pirms 10 mēnešiem
strops rakstīja: Ak, nākotnes invalīdi,dopinga rijēji !
Kā labi, ka visi pārēji profesionālie sportisti pēc karjeras beigām ir spirgti, žirgti un veselīgi.