Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:229, Did:0, useCase: 0

Jānis Lasmanis izcīnījis medaļu EČ svaru stieņa spiešanā guļus ar ekipējumu

Ints Megnis
Ints Megnis

Jānis Lasmanis izcīnījis medaļu EČ svaru stieņa spiešanā guļus ar ekipējumu
Jānis Lasmanis Eiropas čempionāta apbalvošanas ceremonijā

Latvijas spēka sporta atlēts Jānis Lasmanis atvedis sudraba medaļu no Luksemburgā notikušā Eiropas čempionāta svaru stieņa spiešanā guļus ar ekipējumu.

Sacensībās kopā piedalījās divi Latvijas sportisti. Renārs Dronga startēja "Open" grupā (svara kategorija līdz 74kg). "Jau redzot pirmos pieteiktos svarus, sapratām, ka būs ļoti smagi," paudusi Drongas trenere Jana Jansone. Dronga pusgadu bijis pavadījis komandējumā Amerikā, kas izjaucis treniņu procesu, līdz ar to noslēgumā latvietis izcīnīja 6.vietu. Dronga spēja uzspiest 232,5kg smagu svaru stieni.

Tikmēr Lasmanis (svara kategorija līdz 74kg) startēja Veterāni 3 grupā (60+) un izcīnīja sudrabu.

"Cīnījāmies līdz galam. Gājām uz 1.vietu, un reāli mums medaļa aizgāja no rokām. Jānis uzspieda pēdējo piegājienu, kas viņam nodrošināja 1.vietu. Ieskaitīja. Sākām priecāties. Pēc kāda īsa brīža skatāmies, ka rezultāts anulēts. Sekretāri apstrīdēja rezultātu, jo tika pieļauta kļūda, līdz ar to Jānim – sudrabs un 150 uzspiestie kilogrami,” atcerējusies Jansone.

Dronga un Lasmanis ikdienā pārstāv Jelgavas sporta klubu “Apolons”.

Informāciju sagatavoja:
Latvijas Pauerliftinga federācijas sabiedrisko attiecību speciāliste Inita Savicka