Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:229, Did:0, useCase: 0

Plociņš izcīna Eiropas Jauniešu sudrabu klasiskajā spiešanā guļus

Krišs Upenieks

Plociņš izcīna Eiropas Jauniešu sudrabu klasiskajā spiešanā guļus
Publicitātes foto

Pagājušajā nedēļā (no 9.līdz 11.augustam) Francijā notika Eiropas Čempionāts spiešanā guļus bez ekipējuma, uz kuru devās četri Latvijas sportisti. Latvijas Pauerliftinga federācijas vecākais treneris Juris Ivaņušins atlētu startus kopumā raksturo kā vidēju sniegumu, jo divi no četriem atlētiem mājās pārveda medaļas, bet iecerēts bija, ka pie medaļām tiks visi.

Veterāni 3 grupā startēja Jānis Lasmanis no Jelgavas (svara kategorija līdz 74kg). Viņa mērķis bija cīnīties par 2. vai 3.vietu. Iecerētais izdevās un J. Lasmanis tika pie sudraba, pievarot 130kg smagu svaru stieni.

Aivis Plociņš no Krāslavas (svara kategorija līdz 74kg) startēja jauniešu grupā. A.Plociņam ir tikai 15 gadi un šis bija viņa pirmais čempionāts. Mērķis bija augsts - kāpt uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena. J.Ivaņušins stāsta, ka A.Plociņu pieveica krievu atlēts. Mazliet pietrūka līdz 1.vietai, tāpēc gados jaunais atlēts mājās pārveda sudrabu. Viņš tika galā ar 130kg. Un tas ir apsveicams rezultāts!

Aizkrauklietis Lauris Pojasņikovs (svara kategorija līdz 74kg), kurš startēja Junioru grupā, brauca pēc bronzas, bet mērķi sasniegt neizdevās. L.Pojasņikovam – 4.vieta, tiekot galā ar 135kg. Pats atlēts atzīst, ka ir neapmierināts ar savu rezultātu, jo bija plānots citādāk. Pēdējie divi piegājieni nebija labi tehniski. Toties tagad ir iegūta gan mācība, gan pieredze, gan arī vēl lielāka motivācija strādāt tālāk.

Arī Oļegam Kudrjavcevam no Aizkraukles (svara kategorija līdz 105kg) neizdevās izcīnīt 1.vietu, kā bija iecerēts. Tiekot galā ar 195 kg viņš izcīnīja 4.vietu.

Informāciju sagatavoja:
Inita Savicka
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Latvijas Pauerliftinga federācija

     [+] [-]

, 2018-08-14 10:42, pirms gada
Trakie ļautiņi!