Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:229, Did:0, useCase: 0

Spēkavīrs Rozentāls uzvar Eiropas kausa izcīņā

Ints Megnis
Ints Megnis

Spēkavīrs Rozentāls uzvar Eiropas kausa izcīņā
Māris Rozentāls (centrā ar kausu)
Foto: facebook.com/stipriem

Latvijas spēkavīrs Māris Rozentāls nedēļas nogalē Polijā uzvarējis Eiropas kausa izcīņā svara kategorijā līdz 105 kilogramiem.

"Es pats vēl nesaprotu, kas notika un kā tas notika, jo pēc otrā vingrinājuma biju tikai sestajā vietā," izteicies Rozentāls, kurš atgriezies sacensību apritē pēc pagājušajā gadā gūta savainojuma.

Spēkavīriem bija jāveic pieci vingrinājumi. Iesākumā viņi nesa 280 kilogramus smagu grodu, kurā izcīnīja piekto vietu, bet pēc tam baļķa celšanā viņš ar 130 kilogramiem bija sestais.

Trešais vingrinājums bija vilkme no zemes (350 kg), kurā Rozentāls ar 12 reizēm bija pārliecinoši labākais. Turpinājumā Rozentāls riepas velšanā palika otrais, tikai par divām desmitdaļām zaudējot labākajam sportistam. Tāpat Rozentāls uzvarēja arī 160 kilogramus smaga akmeņa celšanā un triumfēja kopvērtējumā.

Izmantotie resursi:
https://www.facebook.com/stipriem/p...