Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:229, Did:0, useCase: 0

Koha un Suharevs - galvenie favorīti junioru pasaules čempionātā

Gatis Druvietis
Gatis Druvietis

Koha un Suharevs - galvenie favorīti junioru pasaules čempionātā
Rebeka Koha
Foto: iwf.net

Uzbekistānas galvaspilsētā Taškentā sācies junioru pasaules čempionāts svarcelšanā. Šajās sacensībās Latviju pārstāvēs Rebeka Koha, Ritvars Suharevs un Armands Mežinskis.

Pirms sacensībām izveidots svarcēlāju reitings, vadoties no kilogramu summas, kuru attiecīgais sportists eventuāli varētu pacelt.

58 kilogramu turnīrā pieteikušās 12 svarcēlājas. Ceturtā vecākā dalībniece Rebeka Koha (20) aizvadīs savu pēdējo junioru pasaules čempionātu. Mūsu sportiste orientējas uz 215 kg summu, kas šajā konkurencē ir labākais rādītājs. Latvietes galvenās konkurentes varētu būt tunisiete Nuha Landulsi (210), turciete Aisegula Cakina (208), kolumbiete Rosalba Moralesa Del Agvila (205) un taizemiete Ailada Emdu (205). Starts tiks dots 9. jūlijā plkst. 17.00.

77 kilogramu turnīrā pieteikušies 23 svarcēlāji. Ritvars Suharevs (19) orientējas uz 340 kg summu, kas šajā konkurencē ir labākais rādītājs. Latvieša galvenie konkurenti varētu būt tunisietis Sofians Heleifija (330), irānis Hoseins Soltani (321) un armēnis Rafiks Harutjunjans (320). Starts tiks dots 10. jūlijā plkst. 17.00.

85 kilogramu turnīrā pieteikušies 25 svarcēlāji. Armands Mežinskis (17) ir viens no jaunākajiem dalībniekiem. Mūsu sportists orientējas uz 315 kg summu un nav starp favorītiem. B grupas sacensības sāksies 11. jūlijā plkst. 12.00.

Kā jau ziņots, pērnā gada junioru pasaules čempionātā Koha pārsteidzoši apspēlēja galveno favorīti ķīnieti un izcīnīja zeltu, savukārt Suharevs finišēja ceturtais - līdz pjedestālam pietrūka 1 kg.

Vairākas svarcelšanas lielvalstis (Ķīna, Krievija u.c.) šoreiz nedrīkst piedalīties diskvalifikācijas dēļ, līdz ar to konkurence nav tik spēcīga kā savulaik.

Izmantotie resursi:
www.iwf.net

     [+] [-]

, 2018-07-08 09:15, pirms gada
Cerams murgainā bimžu pilseta Dobele jau aizmirsta. Pirms jāņiem izbraucu cauri - gar stadionu ciens pāli apķēris koku un tā brauc uz zemi policija vispār neko nedara vismaz pašvaldības. Palicis sliktāk kā Tukumā