Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:229, Did:0, useCase: 0

Sestdien norisināsies “Strike Sport Olybet Grand Prix” 2018 jaunās sezonas pirmais pusfināls

10. martā, plkst. 19:00, Olympic Casino (Raiņa bulv.15, Rīgā) telpās norisināsies Strike Sport Olybet Grand Prix 2018 jaunās sezonas pirmais pusfināls. Turnīrā par galveno balvu no sacensību ģenerālsponsora Olybet piedalās astoņas komandas no visas Latvijas.

Pirmajā pusfinālā piedalīsies 4 komandas, no kurām 2 ar augstāko kopējo rezultātu izvirzās uz finālu.

Sacensību laikā visiem gribētājiem būs iespēja izmēģināt savus spēkus un uzstādīt savu personīgo rekordu, vai pamēģināt labot kādu no esošajiem Latvijas rekordiem. Visiem dalībniekiem tiks sertifikāts no Latvijas Strike sport federācijas, kurā tiks fiksēts dalībnieka labākais individuālais rezultāts.

Vakara noslēgumā visi tiek aicināti piedalīties paša precīzākā sitiena konkursā – Lucky Punch, kurā dalībniekiem ar vienu mēģinājumu jātrāpa precīzi 150kg un pirmais dalībnieks, kurš sasniegs šādu rezultātu, tiks pie naudas balvas 100EUR apmērā no pasākuma ģenerālsponsora Olybet.

Par labu atmosfēru parūpēsies atraktīvs vakara vadītājs, kā arī DJ un Olybet meitenes. Ieeja pasākumā no 18 gadu vecuma un bez maksas.