Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1544, Did:0, useCase: 0

Dārziņš: "Dažreiz lūdzāmies, lai ir negaiss, vētra vai mežonīgs lietus"

Gatis Druvietis
Gatis Druvietis

Dārziņš: "Dažreiz lūdzāmies, lai ir negaiss, vētra vai mežonīgs lietus"
Lauris Dārziņš
Foto: TV3 raidījums "Bez Tabu"

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Rīgas "Dinamo" pirms jaunās sezonas rīkoja komandas vakariņas, kur latviešu uzbrucējs Lauris Dārziņš atzina, ka šajā vasarā bija īpaši grūti aizvadīt smagus treniņus zem klajas debess, vēsta TV3 raidījums "Bez Tabu".

"Puikām nācās strādāt pamatīgi," dinamiešu galvenais treneris Ģirts Ankipāns informēja par vasaras treniņiem. Spēlētāji bija nodarbināti apmēram piecas stundas dienā. Tika organizēti arī komandas saliedēšanās pasākumi, tostarp kopīgi skatījās boksa Supersērijas finālu un futbola Pasaules kausa mačus.

Aizvadītā vasara bija ļoti karsta, līdz ar to zem klajas debess notikušie smagie treniņi bija liels pārbaudījums. "Bija dažas dienas, kad mums bija paredzētas smagas nodarbības ārā - kādi krosi vai skriešanas. Tad mēs lūdzāmies, lai ir kaut kāds negaiss, vētra vai mežonīgs lietus. Šī bija tā retā vasara, kad mēs pārdzīvojām par šo skaisto laiku," atklāja Lauris Dārziņš.

"Ar šo komandas vienotību un pēdējos divos mēnešos paveikto esam sevi nolikuši tādā labā pozīcijā. Gaidām sezonas sākumu, lai parādītu savas iestrādnes un, cerams, lai vāktu tos augļus," teica latviešu uzbrucējs.

Izmantotie resursi:
VIDEO: tvplay.skaties.lv/bez-tabu


11. sezonas Rīgas "Dinamo" ārzemnieki

     [+] [-]

, 2018-09-01 12:45, pirms 9 mēnešiem
7 Koefs uz Dinamo ir dāvana, 4 max ko varēja dot