Layout: current: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1544, Did:0, useCase: 0
Rolands Eliņš

"Vytautas" Bolu sāgā iet vēl tālāk un uz vienu spēli ieceļ Lavāru par treneri

Lietuvas basketbola komanda „Vytautas” paziņojusi, ka šovakar treneru kolektīvā būs iekļauts arī divu tās basketbolistu tēvs, skandalozais Lavārs Bols. Viņš spēles protokolā būs kā trenera palīgs, bet realitātē vadīs komandu šodienas mačā.

"Vytautas" Bolu sāgā iet vēl tālāk un uz vienu spēli ieceļ Lavāru par treneri
Lavārs Bols
Foto: AP/Scanpix

Lietuvas mediji iepriekš vēstīja, ka daži „Vytautas” spēlētāji nav īpaši apmierināti ar Lavāra Bolu ierašanos treniņā pagājušajā nedēļā un stāstīšanu, kā viņiem vajag spēlēt Lietuvas Basketbola līgā. Komandas galvenais treneris Virgīnijs Šeškus vakar solīja aprunāties ar Lavāru par šo jautājumu, un šodien kļuvis redzams šīs sarunas galaiznākums – klubs oficiāli paziņojis par Bola iecelšanu trenera amatā.

Pagaidām gan Lavārs Bols būs komandas treneris tikai vienā mačā – šovakar pārbaudes spēļu sērijas „Big Baller Brand Challange” mačā pret „Dzūkija” (tiesa, Šeškus par nākotni pilnībā konkrēti neizteicās, norādot, ka par to tiks domāts vēlāk). Bols iecelts par trenera palīgu, taču tas tikai uz papīra, jo Šeškus ļaus viņam šajā spēlē vadīt komandu un pieņemt galvenos lēmumus. Līdz ar to diez vai „Vytautas” spēlētājiem Liandželo un Lamelo Boliem par spēles laiku nāksies satraukties, tāpat Šeškus izteicies, ka komanda izmēģinās Lavāra piedāvāto spēles stilu ar daudz vairāk tālmetieniem un lielākiem ātrumiem.

Šodien „Vytautas” arī paziņoja, ka Bola radītais „pasaulslavenais” uzņēmums „Big Baller Brand” oficiāli parakstījis līgumu līdz sezonas beigām, kļūstot par komandas sponsoru.

Šodienas „Vytautas” pārbaudes mača sākums 21:00.


 

2018-01-23 16:45

Nākamais: Neilanda vienība saņēmusi ielūgumu dalībai "Giro d Italia" un vēl divos prestižos velobraucienos