Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1544, Did:0, useCase: 0

Video: Peldētājs upurē cerības uz uzvaru, lai ieturētu klusuma brīdi

Rolands Eliņš
Spānijas peldētājs Fernando Alvaress izpelnījies ievērību, FINA „World Masters” sacensībās Budapeštā pirms sava starta ieturot klusuma brīdi par godu Barselona teroraktā cietušajiem. Šis brīdis bija neparasts, jo sacensību organizatori nebija piekrituši Alvaresa lūgumam ieturēt klusuma brīdi, tādēļ spāņu veterāns to darīja uz savu roku. Kamēr pārējie peldētāji ieleca baseinā un devās 200m brasa peldējuma finālā, Alvaress žesta dēļ upurēja savas izredzes uz augstu vietu un palika starta pozīcijā, ieturot pats savu personisko klusuma brīdi.

Kā viņš vēlāk paskaidroja spāņu medijiem, tad vērsies pie sacensību organizētājiem ar piedāvājumu ieturēt klusuma brīdi pirms sacensību sākuma, taču saņēmis atbildi, ka saspringtā grafika dēļ arī vienas minūtes pārtraukums nav pieļaujams. „Tad nu nolēmu darīt to jebkurā gadījumā. Startēju vienu minūti vēlāk. Bet man vienalga, es šobrīd jūtos labāk nekā tad, ja būtu ieguvis visas pasaules medaļas.”
Vērtējums:

  +3 [+] [-]

, 2017-08-22 01:37, pirms 2 gadiem
Respect!

  +2 [+] [-]

, 2017-08-22 10:17, pirms 2 gadiem
respect i uvažuha

  +3 [+] [-]

, 2017-08-22 10:42, pirms 2 gadiem
Malacis. Un ko organizatori ieguva? Neko, jo džeks tā pat pēc klusuma brīža ielēca baseinā un visiem bija jāgaida viņa finišs. Līdz ar to, neļaujot viņam izrādīt cieņu tā kā viņš bija lūdzis, sacensību grafiks tā pat to minūti pazaudēja.

  +7 [+] [-]

, 2017-08-22 11:08, pirms 2 gadiem
Principā ir skaidrs, ka pirms katra peldējuma nevar ieturēt klusuma brīdi. Tomēr pirms sacensībām to brīdi organizatori pieminēja. Skaidrs, ka tā ir katra darīšana, kā viņš izrīkojas ar sev atvēlēto peldējumu. Visu cieņu viņam, bet nevajadzētu arī uzpūst pārāk lielu skandālu no šī notikuma.

  +1 [+] [-]

, 2017-08-22 11:57, pirms 2 gadiem
nesmuki jau kavēt spēļu grafiku,lai redz kkādus desmit nepazīstamiem cilvēkiem cieņu izra'di't.Tie klusuma brīži jau citreiz man smieklīgi liekas.pirms studas man bija jāpiemin kkādi francūži,bet pa to laiku būtu kko iemačījies vismaz.
Ja tagad viņš pieminētu katru mirušā sīrieša dvēseli,kura kritusi liberāļu dēļ,tad viņš vēl tagad stāvētu tur.

     [+] [-]

, 2017-08-22 13:14, pirms 2 gadiem
mellupietis rakstīja: nesmuki jau kavēt spēļu grafiku,lai redz kkādus desmit nepazīstamiem cilvēkiem cieņu izra'di't.Tie klusuma brīži jau citreiz man smieklīgi liekas.pirms studas man bija jāpiemin kkādi francūži,bet pa to laiku būtu kko iemačījies vismaz.
Ja tagad viņš pieminētu katru mirušā sīrieša dvēseli,kura kritusi liberāļu dēļ,tad viņš vēl tagad stāvētu tur.
Bet tur jau tā lieta, ka viņš piemin to, jo tas notika viņa valstī un viņam tas ir svarīgi. Ja Latvijā kkas tād snotiktu, tad mēs taču arī pieminētu tos cilvēkus, kas gāja bojā, jo tas mūs skar un tas ir mums tuvu! Ne velti ir tāds teicies, ka cilvēks saprot, cik slikti jūtas citi tikai tad, kad tas skar viņu pašu.

  -1 [+] [-]

, 2017-08-22 16:50, pirms 2 gadiem
Spec1aL rakstīja: Bet tur jau tā lieta, ka viņš piemin to, jo tas notika viņa valstī un viņam tas ir svarīgi. Ja Latvijā kkas tād snotiktu, tad mēs taču arī pieminētu tos cilvēkus, kas gāja bojā, jo tas mūs skar un tas ir mums tuvu! Ne velti ir tāds teicies, ka cilvēks saprot, cik slikti jūtas citi tikai tad, kad tas skar viņu pašu.
kā viņam tas var būt svarīgi?Man piemēram nebija zolitu'de svarīga.

     [+] [-]

, 2017-08-22 18:36, pirms 2 gadiem
mellupietis rakstīja: kā viņam tas var būt svarīgi?Man piemēram nebija zolitu'de svarīga.
Saproties, daudzos cilvēkos ir tāda lieta kā līdzjūtība arī pilnīgi svešiem cilvēkiem. Ja tev tādas nav, neko darīt, bet es domāju, ka lielajam vairumam ir skumji, ja notiek kāds skumjš notikums teiksim lokālā vai pat pasaules līmenī. Bet ko darīt, ka tu ar to diemžēl apveltīts neesi un tev uz visu nospļauties.

     [+] [-]

, 2017-08-22 20:56, pirms 2 gadiem
Spec1aL rakstīja: Saproties, daudzos cilvēkos ir tāda lieta kā līdzjūtība arī pilnīgi svešiem cilvēkiem. Ja tev tādas nav, neko darīt, bet es domāju, ka lielajam vairumam ir skumji, ja notiek kāds skumjš notikums teiksim lokālā vai pat pasaules līmenī. Bet ko darīt, ka tu ar to diemžēl apveltīts neesi un tev uz visu nospļauties.
uz pasaules vienkārši paliek pāri vēl 8 miljardu iedzīvotāju.pasaule ir pārapdzīvota.
Un jā man nav tā līdzjutības izjūta,to es jau esmu sapratis sen.

     [+] [-]

, 2017-08-23 23:58, pirms 2 gadiem
mellupietis rakstīja: Ja tagad viņš pieminētu katru mirušā sīrieša dvēseli,kura kritusi liberāļu dēļ,tad viņš vēl tagad stāvētu tur.
aha liberāļu dēļ viņi ir krituši... liberāļu. Galvenais iemesls tam visam. Ceru, ka tevi di&&& izjās liberālis kāds

     [+] [-]

, 2017-08-24 16:53, pirms 2 gadiem
mellupietis rakstīja: kā viņam tas var būt svarīgi?Man piemēram nebija zolitu'de svarīga.
Dzīve tevi noliks savā vietā, es tev nevēlu ļaunu, bet kādreiz tu sapratīsi cik smagi kļūdijies.