Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1544, Did:0, useCase: 0

Ronaldu palīdzēs cīnīties pret matu izkrišanu

Gatis Druvietis
Gatis Druvietis

Ronaldu palīdzēs cīnīties pret matu izkrišanu
Foto: instagram.com/georginagio

Portugāles futbola izlases un Turīnas "Juventus" superzvaigzne Krištianu Ronaldu šonedēļ atklāja matu pārstādīšanas klīniku Spānijas galvaspilsētā Madridē.

Ronaldu: "Matu izkrišana ir ļoti liela problēma Eiropā un visā pasaulē. Mēs vēlamies palīdzēt cilvēkiem uzlabot pašapziņu. Nav jākautrējas un jāvēršas pie mums. "Insparya" vadītājs man pastāsīja par šo projektu, un es uzreiz sapratu, ka tas ir kaut kas unikāls. Šis projekts gūs panākumus, mēs vēlamies palīdzēt spāņiem un Spānijas ekonomikai. Ikvienam patīk rūpēties par savu izskatu, es tam esmu ļoti tipisks piemērs."

Krištianu Ronaldu piedalījās klīnikas atklāšanā Spānijā. Šajā medicīnas uzņēmumā portugāļu futbolistam ir 50% akciju, otra puse pieder kompānijai "Insparya".

Minētajai kompānijai pieder desmit klīnikas Portugālē, kurās veiktas daudzas matu pārstādīšanas operācijas (apmēram 35 000). Operācija ilgst apmēram sešas stundas, par to jāmaksā 4000-7000 eiro.

Izmantotie resursi:
marca.com