''Serie A'' treneris tur solījumu un ar velosipēdu nobrauc 1300 km caur Itāliju

''Serie A'' treneris tur solījumu un ar velosipēdu nobrauc 1300 km caur Itāliju

Davide Nikola ar pārējiem braucējiem pie Pizas torņa

Foto: www.bbc.com

''Serie A'' ''Crotone'' galvenais treneris Davide Nikola aizvadītajā sezonā pateica saviem spēlētājiem, ka, ja komanda noturēsies Augstākajā divīzijā, tad viņš ar velosipēdu brauks pilnā Itālijas garumā. Futbolisti to paveica, un 44 gadus vecais treneris solījumu turēja.

Nikola par derībām paziņoja aprīlī pēc tikai ceturtās ''Crotone'' uzvaras (pret ''Chievo Verona'' 2:1) sezonā, atrodoties pamatīgā attālumā no drošība. Komanda paveica gandrīz neiespējamo un uzvarēja vēl piecas spēles no atlikušajām astoņām, noturoties līgā par diviem punktiem. Jāpiemin, ka pat ar šo fantastisko panākumu varēja būt par maz, jo pēdējā kārtā ''Crotone'', kas vēl atradās izslēgšanas zonā, bija jāspēlē pret ''Lazio'', kamēr vienu punktu priekšā esošā ''Empoli'' tikās ar citu pastarīti ''Palermo''. Krotonas vienība svinēja uzvaru (3:1), kas nekad netiks aizmirsta.

Situācija pirmajās 29. kārtās un pēdējās deviņās

VSUNZVAPVSUNZV-AP
19.29352121:49143.*962113:920

Interesanti, ka pēdējās deviņās spēlēs ''Crotone'' bija labāka pat par čempioni ''Juventus''*

''Crotone'' itāliešu treneris izbrauca no Krotonas un ceļā pavadīja deviņas dienas, līdz viņš ar līdzbraucējiem sasniedza savu dzimto pilsētu Vigonu. Tas gan nav liecies tik grūti kā kādam varētu likties, Nikolam sakot pēc brauciena: ''Vai esmu noguris? Vēl arvien nejūtu nekādu īpašu sāpju.'' Lai arī viņš atzina, ka visticamāk dienu vēlāk sāks just nogurumu, tas nav tik svarīgi, jo mērķis ir paveikts. ''Šis bijis skaists ceļojums, kā pasaka.''

Pirms trīs gadiem Nikolas ģimenē notika traģēdija, 14 gadus vecais dēls gāja bojā, kad puisis brauca ar velosipēdu, un viņu Vigonā notrieca autobuss. ''Es turēju solījumu, un ar palīdzību no vairākiem cilvēkiem mēs esam arī piesaistījuši daudzu uzmanību par drošību uz ceļiem,'' Nikola sacīja.

Bildē parādīts kāds varējis būt Nikola maršruts

Izmantotie resursi:
Crotone manager Davide Nicola cycles length of...

     [+] [-]

, 2017-06-20 11:11, pirms 10 mēnešiem
pacan skazal, pacan zdelal

Tev jābūt autorizētam,