Robijs Gordons griež "saulītes", policija nofilmē un soda

Robijs Gordons griež "saulītes", policija nofilmē un soda

Robijs Gordons pie sacīkšu pikapa stūres
Foto: speedcafe.com

Daudzu autosporta līdzjutēju iemīļotais braucējs Robijs Gordons Austrālijā ticis pie visai ievērojama naudas soda par pārkāpumu, kas daudzās citās valstīs, visticamāk, paliktu nesodīts.

Gordons sestdienas vakarā Dārvinā ar sacīkšu pikapu, pirms tā iekraušanas treilerī, veica riteņu izspolēšanu, kas Austrālijā ir strikti sodāma nodarbe, un nonāca likumsargu redzeslokā.

Policijas rīcībā atradās video, kurā redzams, ka viens no Gordona pikapiem veic šādas darbības un tika sazīmēts, ka pie stūres tobrīd atradies pats Gordons. Šodien lieta tika nodota Dārvinas tiesā, kur tā tika izskatīta un sportistam piešķirts 2823 eiro liels naudas sods.

Vietējais medijs "NT News" ziņo, ka tiesu neapmierināja aizstāvībai izteiktais apgalvojums, ka Gordons ir sacīkšu braucējs. Tāpat tiesa izteikusi cerību, ka organizācija, kuras rīkotajās sacensībās piedalās Gordons, arī piemēros sportistam kādu sodu.

Gordona skaidrojums pēc tiesas bija šāds: "Es uzprasīju apsargiem, vai drīkstu uzmest dažas saulītes, uz ko viņi atbildēja, ka viņiem ir vienalga. Es uztaisīju divas saulītes un uzkrāvu mašīnu uz treilera. Būšu atklāts - šādu lietu savā dzīvē esmu darījis 200 vai 300 reizes, dažas pilsētas no tā taisa sev reklāmu, kamēr šeit to nosoda."

Gordons, kurš startējis arī NASCAR sacīkstēs un Dakaras rallijā, vienmēr izcēlies ar atraktīvu braukšanu, par ko iemantojis daudzu fanu atbalstu.

Izmantotie resursi:
Motorsport.com: F1 News, MotoGP, Le Mans...

Tev jābūt autorizētam,