Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1544, Did:0, useCase: 0

Bobslejiste atstādināta par federācijas vadītāja kritizēšanu

Gatis Druvietis
Gatis Druvietis

Bobslejiste atstādināta par federācijas vadītāja kritizēšanu
Poļina Nazaruka. Foto: Natalya Manina / instagram.com/polinanazaruk

Šī gada U23 pasaules vicečempione bobslejā Poļina Nazaruka atstādināta par Krievijas Bobsleja federācijas prezidentam Aleksandram Zubkovam veltītajiem izteikumiem.

2018. gada janvārī Krievijas bobsleja divnieks Poļina Nazaruka/Viktorija Šabaļina izcīnīja U23 pasaules čempionāta sudrabu, tikai par 0.17 sekundēm atpaliekot no zelta medaļniecēm vācietēm.

Nazaruka pēcāk pauda neapmierinātību, ka federācija nedod kvalitatīvāku bobu. "Atkal [braucam] ar "malku"... Atkal, atkal un atkal. Kas tas par stulbumu? Ienīstu šo mēslu! Laipni lūgti mūsu komandā! Nevaru dabūt citu bobu, jo tā esmu es. Jauki, prezident! Tik ļoti tevi mīlu," bobslejiste ierakstīja instagram.com profilā.

Kā jums iet pēc tāda ieraksta?
- Man atņēma tehniku un aizliedza trenēties. Atrodos treniņnometnē, ierodos uz katru treniņu, nepārkāpju noteikumus, taču mani pilnībā ignorē.

Kā paskaidroja?
- Teica, ka tas ir disciplinārs pārkāpums. Bet nesaprotu, ko es tik kriminālu uzrakstīju savā publikācijā. Tas ir mans personīgais viedoklis, ko saskaņā ar mūsu valsts likumiem it kā drīkstu paust.

Bet kāpēc rakstījāt, ka "malka"?
- Tā nav tā tehnika, kādai man būtu jābūt pēc reitinga. Dažiem pat vispār neiedeva, kaut gan bobi ir, tie vienkārši stāv. Manam bobam bija greiza aizmugurējā ass - teicu, lai salabo vai lai iedod jaunu.

Kādā veidā jums uzlika sankcijas?
- Mani izsauca uz sapulci. Nepamatojot ar dokumentiem, vienkārši paziņoja par pieņemto lēmumu. No treniņnometnes neatskaitīja, taču visu atņēma. 19. oktobrī būs iekšējā atlase uz Pasaules kausu, taču atklātā tekstā pateica, ka netieku pielaista.

Lai sankcijas tiktu noņemtas, jums piedāvāja kaut ko izdarīt, piemēram, atvainoties?
- Oficiālu sarunu nebija. Vienkārši pateica, ka es netrenēšos. Tā esot izlēmusi treneru padome. Es piezvanīju Aleksandram Zubkovam, lai tiktu skaidrībā, bet viņš teica, ka visu izlēma treneru korpuss, visus jautājumus jāuzdod viņiem.

.

Izmantotie resursi:
matchtv.ru

Slēpts komentārs: Baraks Osama

 +11 [+] [-]

, 2018-10-17 18:45, pirms gada
izskatās ņemama

  +4 [+] [-]

, 2018-10-17 19:07, pirms gada
Krievijā nav demokrātijas, tur vadonīšu vārds ir likums.Vienmēr tā ir bijis, vienmēr tā arī būs, lai vai kādus karogus vilktu mastos un carus tur ''ieceltu'' ''vēlēšanu'' procedūrās. Runāt pretim Zubkovam var, bet tad arī jārēķinās, ka tādu attieksmi neatstās nesodītu. Ja kādam nepatīk Latvijā, tad lai palasa, kādi mēsli viņi būs savā etniskajā dzimtenē.
Slēpts komentārs: Fullback

  +2 [+] [-]

, 2018-10-17 19:37, pirms gada
Sen taču zināms ka zubkovs pederasts..atbilstoši arī rīkojās..

  +8 [+] [-]

, 2018-10-17 21:44, pirms gada
Stulbi ir gan tā rakstīt instagramā, gan par to atstādināt.

  +6 [+] [-]

, 2018-10-17 21:53, pirms gada
Fullback rakstīja: Latvijā ir citādi? Bija mums viens talantīgs boblseja pilots, bet tagad ir svešzemju izlašu bobsleja treneris. Kāpēc? Tāpēc, ka runāja!

Turklāt, ko viņa gribēja panākt, rakstot to visu Instagrāmī? Cerēja, ka Zubkovs sapratīs, ka ir kļūdījies un skries visu labot?
interesanti, kuru tad tu domā? prātā nāk viens iedomīgs gailis, uz kuru izgrūda daudz naudas, viņš visus piebisa, dzina luni, sāka visus vainot un aprunāt un beigās aizlaidās, kur vairāk naudas. Tas gadījums i tuvu nav saistīts ar runāšanu.
Protams, tu varbūt nebiji domājis Jāni?

 +10 [+] [-]

, 2018-10-17 21:57, pirms gada
Lai.nak.uz lv, nav labaka veida ka ieriebt rus kaa panjemt medali ar lv pasi
Slēpts komentārs: Fullback

  +6 [+] [-]

, 2018-10-17 22:57, pirms gada
nu takš vecais Dukurs un Ekmanis varēja reāli notroļļot un piedāvāt dāmītei i kamanas i pilsonību, kāda rēka tā būtu ko, ja šamā zem LV karogiem medaļas izceltu?

  +8 [+] [-]

, 2018-10-17 23:01, pirms gada
Fullback rakstīja: Latvijā ir citādi? Bija mums viens talantīgs boblseja pilots, bet tagad ir svešzemju izlašu bobsleja treneris. Kāpēc? Tāpēc, ka runāja!

Turklāt, ko viņa gribēja panākt, rakstot to visu Instagrāmī? Cerēja, ka Zubkovs sapratīs, ka ir kļūdījies un skries visu labot?
Tu runā par Miņinu, kurš noklusēja savas veselības problēmas un iegāza visu četrnieku OS, pēc tam nespēja atgūt sportisko formu, zaudēja konkurencē un apvainojies pacēla cepuri? Nu tad piemērs...Ja nav atbilstošāku, tad never muti vaļā.
Slēpts komentārs: norcha 172

  +1 [+] [-]

, 2018-10-17 23:44, pirms gada
norcha 172 rakstīja: Bet vai vajag? Tev būtu prieks par tādu ''nopirktu'' medaļu?
Viņa nestartēs manam priekam, bet Valsts prestižam ārzemēs!
Valsts prestižs ir $

  -1 [+] [-]

, 2018-10-18 09:09, pirms gada
norcha 172 rakstīja: Tu runā par Miņinu, kurš noklusēja savas veselības problēmas un iegāza visu četrnieku OS, pēc tam nespēja atgūt sportisko formu, zaudēja konkurencē un apvainojies pacēla cepuri? Nu tad piemērs...Ja nav atbilstošāku, tad never muti vaļā.
Vai tad Miņins ir vienīgai mūsu atstādināšanas gadījums? Kā tad ar R.Lodziņu, kurš arī palaida muti(pirkstus) un tika atstādināts?

  +3 [+] [-]

, 2018-10-18 11:33, pirms gada
Daiļavai vajag iziet pie latvieša un braukt zem Latvijas karoga!

  +3 [+] [-]

, 2018-10-18 13:27, pirms gada
Jau pirms raksta atvēršanas nodomāju, ka tas ir Krievijā

  +1 [+] [-]

, 2018-10-18 17:18, pirms gada
Lai talants neiet postā, es varētu viņu iestumt!

  -1 [+] [-]

, 2018-10-19 03:16, pirms gada
orlis rakstīja: Vai tad Miņins ir vienīgai mūsu atstādināšanas gadījums? Kā tad ar R.Lodziņu, kurš arī palaida muti(pirkstus) un tika atstādināts?
Miņinu neatstādināja, pats aizgāja.Lodziņu sodīja ar nepaņemšanu uz OS, viņš turpina strādāt.Nezini, nedirs!!!

  +1 [+] [-]

, 2018-10-19 19:58, pirms gada
Izskatās pēc diskmetējas!

  +1 [+] [-]

, 2018-10-20 14:32, pirms gada
Krievijā acīmredzot nedrīkst paust savu viedokli... bet smuka čiksīte tā Poļina😁💋