Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1544, Did:0, useCase: 0

Norvēģijā kā balvu pasniedz pustonnu augstākās kvalitātes lasi

Kārlis Ozols
Kārlis Ozols

Norvēģijā kā balvu pasniedz pustonnu augstākās kvalitātes lasi
Stīvs Kamings ar iegūto lielo lomu. Foto: Arctic Tour of Norway

Šonedēļ Norvēģijā norisinās septītais Arktikas tūres daudzdienu velobrauciens, kur piedalās arī divi latvieši - Krists Neilands un Emīls Liepiņš. Sacensību pirmajā posmā kalnu karaļa vērtējuma līderis anglis Stīvs Kamings kā balvu saņēma milzīgu rotaļlietu, bet kopvērtējuma uzvarētājs iegūs 500 kilogramus augstākās kvalitātes lasi.

Pirmajā posmā "Dimension Data" komandas braucējs Stīvs Kamings kļuva par līderi kalnu karaļa vērtējumā, iegūstot savā īpašumā laša kreklu, kā to dēvē Arktikas tūrē.

Ja anglim izdosies nosargāt vadību kalnu karaļa vērtējumā, tad viņa radiniekiem, kā arī komandas biedriem un apkalpei , visticamāk, lasis nebūs jāpērk kādu laiku. Šobrīd Kamings cīņā par 500 kilogramiem augstākās kvalitātes lasi atrodas pārliecinošā vadībā ar deviņiem punktiem, kamēr tuvākajam sekotājam ir tikai divi.

Arktikas tūrē piedalās arī divi Latvijas riteņbraucēji - Krists Neilands, kurš kopvērtējumā pēc otrā posma ir septītajā vietā un Emīls Liepiņš.

     [+] [-]

, 2019-08-18 14:41, pirms gada
Nu un kur viņš to liks? Tak ne jau spējīgs apēst!😵

     [+] [-]

, 2019-08-18 21:11, pirms gada
Alpaville rakstīja: Nu un kur viņš to liks? Tak ne jau spējīgs apēst!😵
padalisies....

     [+] [-]

, 2019-08-19 08:36, pirms gada
Alpaville rakstīja: Nu un kur viņš to liks? Tak ne jau spējīgs apēst!😵
Zini cik tur naudas viņa ir? pat pa lēto bardodot tā neko summiņa sanāk, arī ja tikai daļu izdodas padot.