Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1544, Did:0, useCase: 0

Ūdenspolo daiļavām pārāk iekarsis filmētājs, iesaistās policija

Gatis Druvietis
Gatis Druvietis

Ūdenspolo daiļavām pārāk iekarsis filmētājs, iesaistās policija
Ūdenspolo spēlētāja pasaules čempionātā. Foto: FINA

Dienvidkorejas sestajā lielākajā pilsētā Kvandžu patlaban notiek pasaules čempionāts ūdens sporta veidos. Aizturēts kāds fans, kurš ierobežotas pieejamības vietā it kā esot filmējis ūdenspolo spēlētājas.

Aizturētais izrādījies kāds 37 gadus vecs Japānas pilsonis. Policijai ir aizdomas, kas šis cilvēks ielavījās tikai ūdenspolo spēlētājām pieejamā zonā un nesankcionēti filmēja sportistes. Aizturēšana notika, pateicoties informācijai no kāda skatītāja, kurš apmeklēja sacensības.

Pēc nopratināšanas minētais japānis vēlējās atgriezties dzimtenē, taču imigrācijas iestādei tika pieprasīts, lai attiecīgajam cilvēkam tiktu liegts izbraukt no Dienvidkorejas. Pastāv aizdomas par seksuāla rakstura noziedzīgu nodarījumu. Turpinās notikušā incidenta apstākļu noskaidrošana.

Pasaules čempionāts Kvandžu risināsies līdz 28. jūlijam.

Izmantotie resursi:
koreaherald.com

Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  +1 [+] [-]

, 2019-07-18 00:03, pirms pusgada
Par Pasaules čempionātu ūdens sporta veidos SC vispār neko neraksta, lai gan tas labu laiku jau notiek. Izskatās, ka šis ir vienīgais, kas par to publicēts! Patiesībā, sviests kaut kāds!