Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1544, Did:0, useCase: 0

Bruņoti noziedznieki Brazīlijā aplaupa "Mercedes" F1 komandas darbiniekus

Bruņoti noziedznieki Brazīlijā aplaupa "Mercedes" F1 komandas darbiniekus
Foto: EPA/Scanpix

Brazīlijas pilsētā Sanpaulu nepatīkamā situācijā nonākuši "Formula 1" komandas "Mercedes" darbinieki, kurus aplaupījuši bruņoti noziedznieki. Notikušā rezultātā policija sacensību norises vietā strādā pastiprinātā režīmā.

Brazīlija vienmēr bijusi samērā bīstama zeme, jo zādzības un laupīšanas šīs valsts lielpilsētu ielās diemžēl ir bieža parādība. Arī F1 čempionātā iesaistītas personas jau iepriekš cietušas dažādos incidentos.

Šonedēļ nepatīkams atgadījums notika ar "Mercedes" komandas darbiniekiem. Pametot trasi mikroautobusā, to uz ielas apturējuši bruņoti cilvēki, nolaupot cietušajiem vērtīgo, kas tobrīd bijis līdzi. Par laimi fiziski neviens nav cietis.

Arī "Williams" komandas un pat Starptautiskās Automobiļu federācijas (FIA) pārstāvji sūdzējušies par bruņotiem laupītājiem, tāpēc sestdien sākās diskusijas par nepieciešamību uzlabot drošību. Arī F1 čempions Lūiss Hamiltons ar "Twitter" starpniecību pauda viedokli, ka būtu jādara vairāk, lai aizsargātu tos, kas ieradušies Sanpaulu strādāt F1 posma norises vietā.

Brazīlijas varas iestādes nekavējoties reaģējušas, un policijas spēki jau sākuši pastiprināti apsargāt trasi un tai tuvumā esošās teritorijas. Tikmēr F1 personālam ieteikts nomainīt oficiālo apģērbu un citas atšķirības zīmes pirms došanās ārpus trases, lai lieki nepievērstu noziedznieku uzmanību.

Pirms vairākiem gadiem bruņoti laupītāji centās uzbrukt automobilim, kurā atradās toreizējais pilots Džensons Batons, taču šoferim veiksmīgi izdevās aizbēgt no bruņotiem cilvēkiem, kas tuvojās un gatavojās uzbrukumam.

Izmantotie resursi:
Motorsport.com: F1 News, MotoGP, Le Mans...

     [+] [-]

, 2017-11-13 08:53, pirms gada
Kā arī varēja pieminēt par Eklstona sievas māti.

     [+] [-]

, 2017-11-13 10:11, pirms gada
Ivijis rakstīja: Kā arī varēja pieminēt par Eklstona sievas māti.
Starp citu kā viss beidzās?
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

     [+] [-]

, 2017-11-14 20:41, pirms gada
ali_kante_1084971538305816 rakstīja: Sveiki, kungs / kundze!

Es esmu Sandra Kelly Maskuller sekretāre naudas aizdevumu sabiedrība starp privātpersonu.

Vai jums ir nepieciešami naudas aizdevumi starp privātpersonām, lai saskarētos ar finansiālajām grūtībām, lai beidzot izkļūtu no strupceļa, kas izraisa bankas, noraidot jūsu kredītprasību failus? Sandranas kundze spēj jums aizdot jums nepieciešamo summu un apstākļus, kas padarīs jūsu dzīvi vieglāku. Tāpēc sazinieties ar mani, lai uzzinātu vairāk par mūsu labvēlīgajiem apstākļiem.

Mēs piedāvājam no 10 000 eiro līdz 10 000 000 eiro ar atmaksas termiņu no 5 gadiem līdz 25 gadiem ar likmi 2% gadā. Jūs varat sazināties ar mani:

sandrana_credito@hotmail.com

sandrana_credito@hotmail.com

paldies
Jopcik 10M dod! Un viss izskataas legali un tiiri!

(sarkasms)