Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1544, Did:0, useCase: 0

Putina attēls iegāž Krievijas atlētu (+video)

Putina attēls iegāž Krievijas atlētu (+video)
Uz pjedestāla demonstrē Putina attēlu
Foto: nvk-online.ru

Krievijas paralimpiskais pauerliftinga sportists Vladimirs Baliņecs tika atstādināts no starptautiskajām sacensībām līdz 2017. gada beigām. Šāds sods ir par to, ka apbalvošanas ceremonijā demonstrēja Krievijas prezidenta Vladimira Putina attēlu.

Somijā noslēdzies Eiropa čempionāts svara stieņa spiešanā guļus. Jakutijas paralimpiskā sporta zvaigzne Vladimirs Baliņecs sasniedza pasaules rekordu un izcīnīja pirmo vietu. Uz apbalvošanu ieradās Krievijas izlases formā, bet ceremonijas laikā attaisīja jaku un rādīja kreklu ar valsts prezidenta attēlu. Tas esot atlēta talismans, kas nes veiksmi.

Starptautiskā pauerliftinga federācija (IPF) secināja, ka tādējādi pārkāpts attiecīgais punkts, kas liedz demonstrēt reliģisku vai politisku simboliku. Šī sporta veida speciālists Aleksandrs Grenaderovs atklāj, ka šī lieta tiek pārskatīta, līdz ar to ir iespējams, ka patlaban atstādinātais Baliņecs tiks cauri ar brīdinājumu.

Video: Vladimirs Baliņecs uz pjedestāla demonstrē Putina attēlu

Izmantotie resursi:
nvk-online.ru

  +2 [+] [-]

, 2017-09-14 16:35, pirms gada
Kāds vēl reliģisks simbols? Tā taču ir invalīda apliecība!

  +1 [+] [-]

, 2017-09-14 21:02, pirms gada
bahaha tā slāvam vaig!

  +2 [+] [-]

, 2017-09-14 23:37, pirms gada
Tá ir kad terorista seju uz T-krekla límé!

     [+] [-]

, 2017-09-15 11:29, pirms gada
Punduris demonstrēja punduri?