Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1544, Did:0, useCase: 0

"Rams" un "Chargers" kopīgā treniņā izceļas trīs kautiņi

"Rams" un "Chargers" kopīgā treniņā izceļas trīs kautiņi

Foto: ocregister.com

NFL 2017

Gatavojoties kārtējai Nacionālās futbola līgas (NFL) sezonai, abas Losandželosas komandas, "Rams" un "Chargers" aizvadīja kopīgu treniņu, taču par draudzīgu tikšanos to nosaukt nevarēja, jo abu komandu spēlētāji sarīkoja trīs kautiņus.

Nacionālās futbola līgas komandām nav nekas neierasts, kad tās rīko kopīgus treniņus. Izmantojot iespēju, ka šobrīd Losandželosā īsā laika posmā ir parādījušās divas vienības, tad tika nolemts, ka abas komandas pirms šīs sezonas varētu dažus treniņus aizvadīt kopā.

Pagājušās nedēļas satikšanās reizē viss abu komandu spēlētāju starpā bija mierīgi un konflikti neizcēlās, taču šoreiz gan futbola treniņš tika "atšķaidīts" ar cīņas sporta treniņu elementiem, jo trīs reizes tas tika pārtraukts kautiņu dēļ.

Pirmais konflikts sākās starp laukuma malējiem spēlētājei - "Rams" aizsargu Trumeinu Džonsonu un "Chargers" uzbrucēju Dontrelu Inmenu, kuri, pēc neprecīzas piespēles uzsāka grūstīšanos, bet vēlāk Džonsons nometa ķiveri un mēģināja uzsākt dūru cīņu, līdz pieslēdzās arī citi abu komandu spēlētāji, uzsākot jau cīņu uz zemes.

Otrais kautiņš arī sākās starp malējiem spēlētājiem, tikai šoreiz "Chargers" intereses pārstāvēja Džamāls Džonss, bet "Rams" godu aizstāvēja Eidžejs Geinss, kurš vēlāk, nespējot nomierināties, izaicināja uz cīņu pretinieku aizsardzības līnijas endu Krisu Makeinu.

Tiesa, pēc treniņa abu komandu spēlētāji, kuri bija iesaistījušies attiecību skaidrošanā incidentus komentēja ļoti līdzīgi, proti, nosaucot tos par divu komandu spēlētāju vēlmi pierādīt, ka viņi ir labākie.

Savukārt Ziemeļamerikas sporta apskatnieki un līdzjutēji izsakās, ka līdz šim "Cīņa par Losandželosu", ar ko tika domāta abu komandu konkurence par pilsētas vadošās NFL komandas titulu, bija tikai uz papīra, bet tagad tā ir kļuvusi pavisam īsta.

Epizodes no Losandželosas komandu dūru cīņām

Izmantptie resursi:
ESPN: The Worldwide Leader in Sports

     [+] [-]

, 2017-08-11 09:46, pirms gada
Hello Sir / Madam,

Jums ir nepieciešams naudas aizdevumus starp indivīdiem, lai tiktu galā ar finansiālām grūtībām, lai beidzot pārtrauktu strupceļa, kas izraisīja bankas, ko noraidīts jūsu kredīta pieteikumu failus? Ms sandrana firma spēj veikt aizdevumu summa, kas jums nepieciešams, un ar nosacījumiem, kas padara jūsu dzīvi vieglāku. Tātad, sazinieties ar mani, lai uzzinātu vairāk par mūsu ļoti izdevīgiem nosacījumiem.

Piedāvājam 10000 eiro, lai 10.000.000 eiro uz atmaksas termiņu uz 5 gadiem līdz 25 gadiem ar likmi 2% gadā. Jūs varat sazināties ar mani:

sandrana_credito@hotmail.com

sandrana_credito@hotmail.com

paldies

Tev jābūt autorizētam,