Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1544, Did:0, useCase: 0

Mihaela Šūmahera kartinga trases vietā būs ogļu raktuves

Mihaela Šūmahera kartinga trases vietā būs ogļu raktuves
Kerpenes kartinga trase
Foto: autozeitung.de

Septiņkārtējā F1 pasaules čempiona slavenā kartingu trase Kerpenē beigs pastāvēšanu, un tās vietā visticamāk atradīsies ogļu ieguves raktuves.

Šajā pilsētā dzīvojot, Kerpenes kartinga trasē Mihaels Šūmahers savulaik uzsāka savu karjeru, tāpat kā viņa brālis Ralfs, kurš arī startējis "Formulā 1" un guvis uzvaras atsevišķos posmos.

Vācijas uzņēmums "RWE" trases apvidu noskatījusi kā ogļu ieguves vietu, līdz ar to jau 2020. gadā tur tiks izveidotas raktuves.

"Jauna kartinga trase netiks būvēta," vācu laikrakstam "Kolner Express" apstiprina Ralfs Šūmahers. "Pētījumi, ko veicām kopā ar "RWE" nav ļāvuši izvēlēties citu ogļu ieguves vietu. Žēl. Šajā vietā vienlaikus izgaisīs tradīcijas un jauno braucēju attīstība."

Mihaels Šūmahers, kurš turpina ārstēt galvas traumu un sabiedrībā kopš 2013. gada nav redzēts, ir trases līdzīpašnieks - viņam pieder divas trešdaļas no tās.

Izmantotie resursi:
F1Today.net

  +2 [+] [-]

, 2018-01-10 14:33, pirms gada
visur attīstītajā pasaulē domā, kā pamazām klapēt savas raktuves ciet, jo neatmaksājas vispār vairs ogli rakt, šie tirliņi taisās normālu infrastruktūru plēst nost, lai tiktu pie izrakteņa, kuru nevienam īsti vairs nevajag.. malači, gut gemacht!

  +2 [+] [-]

, 2018-01-10 16:15, pirms gada
Diez kas par šo būtu sakāms Šūmaheram vecākajam? Žēl, ka viņa viedokli šobrīd neviens nevar uzzināt.

  -2 [+] [-]

, 2018-01-10 20:01, pirms gada
marksis rakstīja: visur attīstītajā pasaulē domā, kā pamazām klapēt savas raktuves ciet, jo neatmaksājas vispār vairs ogli rakt, šie tirliņi taisās normālu infrastruktūru plēst nost, lai tiktu pie izrakteņa, kuru nevienam īsti vairs nevajag.. malači, gut gemacht!
eh vajadzēja viņiem vispirms ar tevi pakonsultēties, tavs viedoklis noteikti ir precīzāks par ekonomistu un analītiķu slēdzienu kas balstīts uz precīziem mērījumiem un aprēķiniem

  +3 [+] [-]

, 2018-01-10 20:09, pirms gada
wifebeater rakstīja: eh vajadzēja viņiem vispirms ar tevi pakonsultēties, tavs viedoklis noteikti ir precīzāks par ekonomistu un analītiķu slēdzienu kas balstīts uz precīziem mērījumiem un aprēķiniem
a es kaut ko nepareizi pateicu? UK piemēram taisās līdz 22. gadam vispār pārtraukt rakt. Atceries, ka papīrs pacieš visu, ekonomistu un analītiķu slēdzieni bieži vien strādā pasūtītāja labā, varbūt tādam RWE savajadzējies akciju cenu tirgū pacelt, tas tā pat kā Gazprom jau kuro gadu taisās urbt arktikā tikai nekur tālāk par solījumiem un preses relīzēm nav tikuši

  -3 [+] [-]

, 2018-01-10 23:33, pirms gada
marksis rakstīja: a es kaut ko nepareizi pateicu? UK piemēram taisās līdz 22. gadam vispār pārtraukt rakt. Atceries, ka papīrs pacieš visu, ekonomistu un analītiķu slēdzieni bieži vien strādā pasūtītāja labā, varbūt tādam RWE savajadzējies akciju cenu tirgū pacelt, tas tā pat kā Gazprom jau kuro gadu taisās urbt arktikā tikai nekur tālāk par solījumiem un preses relīzēm nav tikuši
ogles ir labāks kurināmais par malku...
ogles apkurē izmanto daudzi...

  +1 [+] [-]

, 2018-01-11 10:54, pirms gada
marksis rakstīja: visur attīstītajā pasaulē domā, kā pamazām klapēt savas raktuves ciet, jo neatmaksājas vispār vairs ogli rakt, šie tirliņi taisās normālu infrastruktūru plēst nost, lai tiktu pie izrakteņa, kuru nevienam īsti vairs nevajag.. malači, gut gemacht!
Te diemzel parak aprobezoti cilveki uzturaas kuriem to nesaprast. Vini gribes pat pec 50gadiem dedzinat ogles un pildi bakas ar degvielinju

Tas "Global Warming" tik taads miits pec vinu domaam vien ir.

     [+] [-]

, 2018-01-11 17:22, pirms gada
Ko tur par trasi čīkstēt, ja jau šitas iet cauri dēļ oglēm. Lai dotu vietu ogļraktuvēm, Vācijā nojauc senu...

Vispār paskatījos, tajā apvidū daudzas raktuves. Dažas patiešām milzīgas (relatīvi).

     [+] [-]

, 2018-01-12 11:18, pirms gada
Sveiki, kungs / kundze!

Es esmu Sandra Kelly Maskuller sekretāre naudas aizdevumu sabiedrība starp privātpersonu.

Vai jums ir nepieciešami naudas aizdevumi starp privātpersonām, lai saskarētos ar finansiālajām grūtībām, lai beidzot izkļūtu no strupceļa, kas izraisa bankas, noraidot jūsu kredītprasību failus? Sandranas kundze ir spējīga veikt aizdevumu no nepieciešamās summas un ar nosacījumiem, kas padarīs jūsu dzīvi vieglāku. Tāpēc sazinieties ar mani, lai uzzinātu vairāk par mūsu labvēlīgajiem apstākļiem.

Mēs piedāvājam no 10 000 eiro līdz 10 000 000 eiro ar atmaksas termiņu no 5 gadiem līdz 25 gadiem ar likmi 2% gadā. Jūs varat sazināties ar mani:

sandrana_credito@hotmail.com

sandrana_credito@hotmail.com

paldies