Ļoti neikdienišķa situācija bija vērojama vakar, 8. augustā, Igaunijas kausa izcīņā. Spēlē starp deviņkārtējo valsts augstākās līgas čempioni Tallinas ''Levadia'' un pastarīti Paides ''Linnameeskond'' jau pirmajā minūtē tika atklāts rezultāts. Vārtus guva galvaspilsētas komanda. Kas tajos bija tik īpašs? Tas, ka ''Levadia'' nebija nereizi bumbai vēl pieskārusies, proti, Paide saspēlējās savā starpā, beigās apkaunojoši un viennozīmīgi aizdomīgi trāpot savos vārtos. Jau otrajā minūtē ''Levadia'' guva vēl vienus vārtus (2:0), beigās izslēdzot pretiniekus ar 3:1 uzvaru. Jāpiemin, ka tikai trīs dienas agrāk (5. augustā) abas komandas satikās līgā, spēlei beidzoties 8:0 talliniešu labā.

, 2017-08-09 20:58, pirms 2 mēnešiem
HMB-NBASAKAS rakstīja: Varotchiks pat neveica izklupienaa pedejo soli, kaadu to ir javeic un daritu shada situaacija ikviens!!! Bet nu nejau 15sekundee meginats toto nokartot, te ar jaabut ar putniem lai kam tadam ticeetu
Neaizmirsti, ka var uzlikt arī uz gūto vārtu laiku.

-2 [+] [-]

, 2017-08-09 22:27, pirms 2 mēnešiem
Tā to nedara. Toto mafijas bosiem ļoti nepatīk tik teatrāls izpildījums, bet futbolisti to zina un noteikti negrib netīšām uz ielas salauzt kāju nelaimīgā huligāniskā uzbrukumā. Toto versiju varam droši izslēgt. Un vispār. Igaunija nav nekāda Latvija, Igaunijā futbolu ciena.

-3 [+] [-]

, 2017-08-09 23:51, pirms 2 mēnešiem
vārtsargs vienkārši skrien bumbai paralēli, t.i. gandrīz vai bēg no bumbas, nevis izvēlas īsāko trajektoriju līdz bumbai. īsts muļķa desa !