Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1544, Did:0, useCase: 0

Video: Balcers nodod Merzļikinam ugunsdzēsēja ķiveri

Gatis Druvietis
Gatis Druvietis
Latvijas hokeja izlases izbrucējs Rūdolfs Balcers noteica labāko spēlētāju mačā pret Dienvidkoreju un ugunsdzēsēja ķiveri pasniedza vārtsargam Elvijam Merzļikinam, kurš savu cietoksni nosargāja neieņemtu.
Video: Latvijas Hokeja federācija
Vērtējums:


  +3 [+] [-]

, 2018-05-09 15:59, pirms 3 gadiem
Manuprāt šo ķiveri vairāk piestāvētu pasniegt tieši Balcerim. Viņš kā īsts ugunsdzēsējs ieradās kad sākās ugunsgrēks (jo šī gada sastāvs ir pavājš ko parādīja pārbaudes spēles kurās maz vārtu, kas protams nav svarīgi, bet kopā ar faktu kad iztrūkst var teikt pirmā maiņa ar Darziņu,Daugaviņu,Kuldu - drūmi..) no NA lai palīdzētu uzvarēt Norway, un iespējams tieši šie svarīgie 2punkti palīdzēs mums iekļūt 1/4finālā. Elvis protams arī ir pelnījis, un uz ko es arī ceru - parādīs SAVU spēli.

  +3 [+] [-]

, 2018-05-10 11:39, pirms 3 gadiem
Pieļauju, ka domāji maiņu : Dārziņš - Girgensons - Daugaviņš ! Jo Kulda ir aizsargs, kurš, protams, arī noderētu
Mistique rakstīja: Manuprāt šo ķiveri vairāk piestāvētu pasniegt tieši Balcerim. Viņš kā īsts ugunsdzēsējs ieradās kad sākās ugunsgrēks (jo šī gada sastāvs ir pavājš ko parādīja pārbaudes spēles kurās maz vārtu, kas protams nav svarīgi, bet kopā ar faktu kad iztrūkst var teikt pirmā maiņa ar Darziņu,Daugaviņu,Kuldu - drūmi..) no NA lai palīdzētu uzvarēt Norway, un iespējams tieši šie svarīgie 2punkti palīdzēs mums iekļūt 1/4finālā. Elvis protams arī ir pelnījis, un uz ko es arī ceru - parādīs SAVU spēli.