Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1544, Did:0, useCase: 0

Video: "Metallurg" uzbrucējs par metienu pa tiesnesi saņem piecu spēļu diskvalifikāciju

Kontinentālās hokeja līgas kluba Magņitogorskas "Metallurg" uzbrucējs Deniss Kazionovs, neskatoties uz komandas atrašanos vadībā ar 3:0 duelī pret Jaroslavļas "Lokomotiv", bija tik neapmierināts ar tiesneša fiksēto pārkāpumu, ka nolēma atriebties un izdarīt metienu pa arbitru. Kazionovu pievīla gan veselais saprāts, gan precizitāte, jo metiens lidoja secen. Piecus vārtus guvušajam uzbrucējam tagad diskvalifikācijas dēļ nāksies izlaist piecas spēles.
Vērtējums:

     [+] [-]

, 2018-01-08 15:45, pirms gada
Šis bija pēc svilpes, bet Balderis savulaik spēles laikā pasita nūju pret ledu prasot piespēli, un uzreiz šķēla pa tiesnesi. Neatceros, ko tur ne tā bija nosvilpis un vai trāpīja.

     [+] [-]

, 2018-01-08 16:22, pirms gada
Svilpes skanu sūdīgi var dzirdēt, bet ja jau pretinieku komandas 2 čaļi reizē norādīja uz metienu pēc svilpes, tad situācija neapstrīdama. No kameras skatapunkta nevar viennozīmīgi pateikt cik ilgi pēc svilpes viņš meta

     [+] [-]

, 2018-01-09 10:23, pirms gada
Sveiki, kungs / kundze!

Es esmu Sandra Kelly Maskuller sekretāre naudas aizdevumu sabiedrība starp privātpersonu.

Vai jums ir nepieciešami naudas aizdevumi starp privātpersonām, lai saskarētos ar finansiālajām grūtībām, lai beidzot izkļūtu no strupceļa, kas izraisa bankas, noraidot jūsu kredītprasību failus? Sandranas kundze ir spējīga veikt aizdevumu no nepieciešamās summas un ar nosacījumiem, kas padarīs jūsu dzīvi vieglāku. Tāpēc sazinieties ar mani, lai uzzinātu vairāk par mūsu labvēlīgajiem apstākļiem.

Mēs piedāvājam no 10 000 eiro līdz 10 000 000 eiro ar atmaksas termiņu no 5 gadiem līdz 25 gadiem ar likmi 2% gadā. Jūs varat sazināties ar mani:

sandrana_credito@hotmail.com

sandrana_credito@hotmail.com

paldies

     [+] [-]

, 2018-01-09 18:47, pirms gada
antuuns rakstīja: Šis bija pēc svilpes, bet Balderis savulaik spēles laikā pasita nūju pret ledu prasot piespēli, un uzreiz šķēla pa tiesnesi. Neatceros, ko tur ne tā bija nosvilpis un vai trāpīja.
Es biju uz to vèsturisko spēli. Dinamo spēlēja ar Gorkojas Torpedo. Trāpija pa roku. Tiesnesis pirms tam 2x nenosvilpa acīmredzamu ķeksēšanu pret Balderi.