Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1544, Did:0, useCase: 0

Komandas mašīna gandrīz izraisa traģēdiju velobraucienā

Komandas mašīna gandrīz izraisa traģēdiju velobraucienā
Brīvprātīgais bēg no mašīnas

Riteņbraukšanas komanda "Astana" paudusi "dziļu atvainošanos", kad svētdien Jorkšīras daudzdienu velobrauciena laikā brīvprātīgajam nācās bēgt, lai traģēdijā neizvērstos vienības mašīnas rīcība.

Svētdien notika Jorkšīras tūres noslēdzošais, ceturtais, posms un internetā izplatījies video, kurā redzams kā brīvprātīgajam Filipam Salivanam nākas bēgt no ceļa puses atdalošās saliņas, ko vien mirkli vēlāk taranē "Astana" komandu pavadošā automašīna.

Salivans medijiem izteicies, ka viņš "trīcēja", bet palika neskarts. Savukārt pirmdien "Astana" izplatīja paziņojumu, sakot, ka cenšas sazināties ar Salivanu, lai viņam atvainotos personīgi.

"Mums ir dziļi žēl par incidentu ar mūsu komandas mašīnu," teica "Astana". "Sporta direktors, kurš vadīja automašīnu, pēc sacīkstes sazinājās ar organizatoriem un atvainojās."

"Cenšamies arī sazināties ar brīvprātīgo. Mēs atvainojamies un ceram, ka tā vairs nekad nenotiks," pausts paziņojumā.

Jorkšīras tūrē brauca arī latvietis Emīls Liepiņš, kurš noslēguma kopvērtējumā ieņēma 92. vietu, bet viņa pārstāvētās "One" vienības sporta direktors šajā sacīkstē bija cits latvietis Linards Veide.

Izmantotie resursi:
https://www.independent.co.uk/sport...