Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1544, Did:0, useCase: 0

Bijušais NFL spēlētājs no ārsta vēlas piedzīt 180 miljonus ASV dolāru

Juris Miņins
Juris Miņins

Bijušais NFL spēlētājs no ārsta vēlas piedzīt 180 miljonus ASV dolāru
Šarīf Floids (no labās)
Foto: Reuters/Scanpix

Bijušais Nacionālās futbola līgas (NFL) komandas Minesotas "Vikings" aizsargs Šarīfs Floids ir iesniedzis tiesā prasību pret ārstu, kurš viņam veica neveiksmīgu ceļgala operāciju, pieprasot 180 miljonus ASV dolāru lielu kompensāciju.

2013. gada NFL drata 23. numurs Šarīfs Floids 2016. gadā bija devies uz Džeimsa Endrjūsa privātklīniku, lai veiktu ceļgala ortroskopisko operāciju. Tā ir samērā vienkārša operācija, kā rezultātā gan spēlētājs nevarētu trenēties trīs nedēļas, taču viņa atgriešanās laukumā nebūtu ilgi jāgaida.

Tiesa, operācijas laikā ārsti secināja, ka ir jāveic nevis ortroskopija, bet gan sarežģītākas manipulācijas, kas ietver sevī arī kaula urbšanu, jo tika fiksēta mikroplaisa tajā. Operācijas laikā sākās gan asiņošana, gan sportistam bija nepieciešami pretsāpju medikamenti.

Diemžēl, bet lietotie pretsāpjumedikamenti izsauca ne tikai vēlamo efektu, bet arī nerva un tam apkārt esošo muskuļu paralīzi un tā rezultātā Šarīfs Floids vairs nespēja atgūt savu iepriekšējo formu, precīzāk, viņam radās pamatīgas problēmas ar pirmo soli, kam jābūt īpaši straujam un eksplozīvam. Pēc šīs neveiksmīgās operācijas aizsardzības līnijas iekšējais spēlētājs tā arī neatgriezās laukumā.

Pašlaik spēlētājs, kopā ar savu advokātu, ir iesnieguši prasību tiesā gan pret pašu Džeimsu Endrjūsu, gan anesteziologu un pārējiem mediķiem, kas piedalījās šajā operācijā. Floids vēlas saņemt 180 miljonus ASV dolāru.

Jāpiebilst, ka aizsargs ir iesniedzis prasību arī pret Minesotas "Vikings" komandu, jo pēc notikušā viņi ievietoja Floidu savainoto spēlētāju sarakstā, taču nevis parastajā, bet "Non-Football Injury" sarakstā, kas nozīmē, ka savainojums nav gūts saistībā ar pašu spēli.

Sportists uzskata, ka tas nav pareizi, turklāt, tādā veidā komanda izvairījās no algas izmaksāšanas, kas Floida gadījumā bija vairāk kā seši miljoni ASV dolāru.

Paredzams, ka tiesas spriedums prasībā pret klīniku nav gaidāms ātrāk kā pēc sešiem mēnešiem.

Izmantotie resursi:
ESPN: The Worldwide Leader in Sports

     [+] [-]

, 2018-11-06 14:26, pirms 5 mēnešiem
Noteikti vēsturē jau ir bijuši šādi gadījumi ar tiesām utt. Kura puse parasti vinnē, ja līdzīgs vai pat identisks gadījums? Neticās, ka viņš dabūs tos 185M.

     [+] [-]

, 2018-11-06 15:07, pirms 5 mēnešiem
EUcerin rakstīja: Noteikti vēsturē jau ir bijuši šādi gadījumi ar tiesām utt. Kura puse parasti vinnē, ja līdzīgs vai pat identisks gadījums? Neticās, ka viņš dabūs tos 185M.
Parasti šādas lietas līdz īstam tiesas spriedumam nenonāk, jo abas puses vienojas par izlīgumu.
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja