Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1544, Did:0, useCase: 0

Tongas un Samoa regbisti attiecības skaidro dejojot

Tongas un Samoa regbisti attiecības skaidro dejojot
Foto: stuff.co.nz

Neparastu skatu šodien sanāca vērot Pasaules kausa regbijā-13 skatītājiem, jo pirms Tongas un Samoa izlašu mača abas izlases mēģināja ietekmēt viena otru ar savām nacionālajām kaujas dejām, turklāt abu komandu priekšnesumi norisinājās vienlaicīgi.

Kā zināms, tad Okeānijas valstu sporta komandām bieži vien ir iestudētas speciālas nacionālās kaujas dejas, ko tās demonstrē pirms savām spēlēm. Pasaulē zināmākā no tām, protams, ir Jaunzēlandes regbija izlases "Haka", ko šīs valsts regbisti ir pārņēmjuši no vētējiem iezemiešiem, kuriem tā bija kaujas deja, un izpilda kopš 1888. gada.

Šī ideja, pirms regbija spēlēm dejot savas nacionālās kaujas dejas, iepatikās arī Jaunzēlandes salu kaimiņvalstīm un tāpēc Fidži izlase izpilda savu "Cibi", Samoa ir pazīstama ar savu "Siva Tau" deju, bet Tongai ir "Sipi Tau".

Parasti, izpildot šīs dejas, oponenti tās vēro nostājušies pretī vai, ja abām komandām, kā saka tautā, "ir ko teikt", tad šīs dejas izpilda pēc kārtas.

Tiesa pašlaik Jaunzēlandē, Austrālijā un Papua Jaungvinejā notiekošajā Pasaules kausā regbijā-13, kas šajā reģionā ir ļoti populārs sporta veids, notika kas neparasts, proti, pirms Tongas un Samoa izlašu spēles abas izlases izpildīja savas kaujas dejas vienlaicīgi, kas pamatīgi uzkurināja uz Hamiltonas (Jaunzēlande) stadionu atnākušos regbija līdzjutējus.

Samo un Tongas pirmsspēles šovs

     [+] [-]

, 2017-11-04 18:57, pirms 11 mēnešiem
iespējams iespaidīgākais pirms spēles šovs ever

     [+] [-]

, 2017-11-04 22:26, pirms 11 mēnešiem
Principā pēc tam spēli vairs var neskatīties

Tev jābūt autorizētam,