Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:110, Did:0, useCase: 0

Judins sasniedz Eiropas čempionāta astotdaļfinālu

Judins sasniedz Eiropas čempionāta astotdaļfinālu
Rodions Judins
Foto: LRBF

LETA. Latvijas snūkera spēlētājs Rodions Judins trešdien sasniedza Bulgārijā notiekošā Eiropas čempionāta amatieriem astotdaļfinālu.

Pašlaik 20 gadus vecajam Judinam, kurš izslēgšanas turnīrā izlikts ar 44.numuru, pirmā kārta bija brīva, bet otrajā viņš ar rezultātu 4-0 pārspēja izraēlieti Dāvidu Vaicmanu, kuram bija 21.numurs. Savukārt trešajā kārtā Judins ar 4-1 pārspēja beļģi Juriānu Heusdenu, kurš izslēgšanas turnīrā izlikts ar 12.numuru.

Astotdaļfinālā Judinam pretī stāsies anglis Hārvijs Čendlers, kuram ticis piektais numurs.

Tikmēr izslēgšanas turnīra pirmo kārtu nepārvarēja Māris Volajs. Latvijas snūkera spēlētājs, kurš izslēgšanas turnīrā bija izlikts ar 54.numuru, ar 3-4 piekāpās ukrainim Vladislavam Višņevskim, kuram ticis 75.numurs.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka Judins savā apakšgrupā četrās spēlēs izcīnīja trīs uzvaras, kamēr Volajs guva divus panākumus, abiem Latvijas snūkera spēlētājiem grupā ieņemot otrās vietas.

Iepriekšējā nedēļā Judins sasniedza ceturtdaļfinālu turpat Bulgārijā notikušajā Eiropas U-21 čempionātā.

Izmantotie resursi:
LETA