Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:105, Did:0, useCase: 0

"Sir Edward's Men's Open" turnīrā triumfē Arnis Tihvinskis

Valdis Bērziņš
Valdis Bērziņš

Sestdien, 27.novembrī, Zelta Boulinga Centra kortos notika otrais ikgadējais skvoša turnīrs "Sir Edward's Men's Open". Pēc tradīcijas šīs sacensības tiek rīkotas vēlu rudenī. Pagājušajā gadā turnīrs dalībai sapulcēja 19 mūsu valsts stiprā dzimuma pārstāvjus, šoreiz piedalījās jau 24 spēlētāji, starp kuriem par uzvaru cīnījās arī viesis no Igaunijas.

Turnīra dalībnieki tika izsēti astoņās grupās, pa trim spēlētājiem katrā grupā. Nospēlējot divas kvalifikācijas spēles, spēlētāji, kuri grupā ieņēma 1., 2. un 3.vietu, nokļuva attiecīgajā "play-off", kur viņiem priekšā bija vēl trīs spēles. Šāda sestdienas skvoša maratona rezultātā tika izspēlētas visas 24 vietas. Sera Edvarda godalgoto vietu trijniekā iekļuva Arnis Tihvinskis, Marģers Zeitmanis un Gunārs Priževoits.

"Turnīrs izdevās ļoti interesants. Mūsu spēlētāju līmenis ir manāmi audzis. Par to liecina kaut vai fakts, ka pagājušā gada turnīra uzvarētājs šogad ieņēma tikai 4.vietu," stāsta viens no turnīra organizatoriem Aleksandrs Sautins. "Diemžēl šajā gadā pie mums nevarēja ierasties jau pieteikušies spēlētāji no Lietuvas un Nīderlandes, taču mēs ceram viņus kortos ieraudzīt 18.–19.decembrī, kad notiks ikgadējais starptautiskais turnīrs "Leone Open", piebilda organizators.

Visiem turnīra "Sir Edward's Men's Open" dalībniekiem bija lieliska iespēja mēroties spēkiem ar Latvijas spēcīgākajiem spēlētājiem, kā arī uzlabot savu pozīciju nacionālajā reitingā. Katrs turnīra spēlētājs saņēma dāvanu piemiņai no turnīra galvenā sponsora – T-kreklu.

     [+] [-]

, 2010-11-30 00:09, pirms 10 gadiem
kas par smalku nosaukumu sūda sporta turnīram

     [+] [-]

, 2010-11-30 01:05, pirms 10 gadiem
Ivars no Liepaajas rakstīja: kas par smalku nosaukumu sūda sporta turnīram
Tā nu tas alkohols, kas sponsorē, saucas.