Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:105, Did:0, useCase: 0

Pirmā kārta noslēgusies

Sestdien "Zelta Boulinga" centrā norisinājās šīs sezonas Latvijas čempionāta skvošā pirmā kārta, kurā sacentās juniori un seniori. Uzvaras laurus plūca Gunārs Priževoits (35+ klase), Andrejs Sautins (BU15 klase), Mārtiņš Lopačinskis (BU19 klase) un Ineta Mackeviča (GU19 klase).

Ņemot vērā iepriekšējo gadu pieredzi un lielo spēlētāju interesi, šogad Latvijas Skvoša federācija nolēma čempionātu organizēt divās kārtās. Šodien savās grupās sacentās juniori un seniori, bet pēc nedēļas, t.i. 1. un 2. novembrī savā starpā sacentīsies spēlētāji sieviešu un vīriešu kokurencē.

Šogad pirmo reizi Latvijas skvoša vēsturē tika noskaidroti spēcīgākie spēlētāji senioru klasē 35+ (vīrieši, kas vecāki par 35 gadiem). Bet starp junioriem, līdzīgi kā iepriekšējā gadā, kortos sacentās jaunieši vecumā no 15 līdz 19 gadiem, kā arī meitenes, kas jaunākas par 19 gadiem.

Par turnīra uzvarētājiem kļuva: Gunārs Priževoits (35+ klase), Andrejs Sautins (BU15 klase), Mārtiņš Lopačinskis (BU19 klase) un Ineta Mackeviča (GU19 klase).

Latvijas čempionāts skvošā turpināsies 1. un 2. novembrī, kad spēlētāji sacentīsies sekojošās klasēs: vīrieši Open (olimpiskā sistēma – tiek noteikts valsts čempions), vīrieši B (spēlētāji, kuri reitinga tabulā ir 21.–50.vietā), vīrieši C (spēlētāji, kuri reitinga tabulā ir 51.vietā un zemāk), sievietes. Čempionāta spēles norisināsies „Zelta Boulinga” centrā Rīgā, Uzvaras bulvārī 2/4. Visi līdzjutēji laipni aicināti atbalstīt spēlētājus.

Informāciju sagatavoja:
Latvijas Skvoša federācija