Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:105, Did:0, useCase: 0

Notikusi pirmā "Skvoša diena"

Jānis Cīrulis
Jānis Cīrulis @ciiruls

Vakar „Zelta Boulinga Centrā” notika pirmā atklātā Skvoša diena, kurā jebkurš interesents varēja izmēģināt ātrāko un azartiskāko sporta veidu – skvošu. Kopumā pasākumu apmeklēja un piedalījās 60 interesenti, iegūstot arī pārsteiguma balvas.

Skvoša dienā, kas Latvijā tika organizēta pirmo reizi, interesenti tika iepazīstināti ar spēles noteikumiem, pieredzējušu treneru uzraudzībā notika praktiskās apmācības un noslēgumā tika organizēts neliels iesācēju turnīrs pašiem jaunākajiem dalībniekiem. Mini turnīrā uzvarēja 11 gadīgais Danils Vlasovs. Katrs dalībnieks saņēma diplomu un pārsteiguma dāvanu, bet turnīra uzvarētāji – vērtīgas balvas.

Skvoša diena bija bezmaksas pasākums. Tā organizētāji cer, ka šis kļūs par tradicionālu, ikgadēju valsts mēroga pasākumu, jo skvoša korti nav tikai Rīgā, bet arī Liepājā, Jelgavā, Madonā, Saldū un Ķekavas pagastā. Pasākumu organizēja Latvijas Skvoša Federācija ar nacionālo sporta federāciju valsts atbalsta programmas "Valsts sportam", reklāmas aģentūras "Leone", skvoša inventāra ražotāju "Karakal" un "Pointfore" atbalstu.

Paralēli atklātās Skvoša dienas pasākumiem blakus laukumos notika ikgadējais skvoša komandu turnīrs "Leone Mix Open", kurš izceļas ar savu azartisko koncepciju - tajā par uzvaru cīnās divu cilvēku komanda (vīrietis un sieviete). Tajā uzvarēja Latvijas garākais (205 cm) skvošists Oskars Vilītis, startējot kopā ar 2008.gada Latvijas čempioni skvošā Ievu Vilīti.

Informāciju sagatavoja:
Latvijas Skvoša Federācija