Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:105, Did:0, useCase: 0

Nāciju kausa izcīņas rezultāti - "play off"

Piedāvājam izšķirošo spēļu rezultātus no Eiropas Nāciju kausa izcīņas turnīra skvošā. Kas un kā tika pie medaļām, galīgā vietu secība - viss šeit.

Sievietes.

Pusfināli.
Malta - Polija 2-0
A. Diamantino - D. Witkowska 3-0 (9/7, 9/5, 9/4)
J. Rizzo - A. Sikorska 3-0 (9/6, 9/0, 9/3)

Igaunija - Menas sala 0-2
D. Leguss - I. Schoor 0-3 (7/9, 1/9, 2/9)
H. Ree - V. Watterson 0-3 (6/9, 6/9, 4/9)

Spēles par 5.-8. vietu.
Menas sala 2 - Jauktā komanda 0-2
L. Tickell - A. Allas 1/3 (1/9, 2/9, 9/3, 2/9)
H. Cave - M. Mrvic 0/2 (7/9, 0/9)

Latvija - Krievija 2-0
L. Svilane - E. Glinchikova 3/0 (bez cīņas)
B. Lulle - A. Tuzlokova 3/0 (bez cīņas)

Spēle par 9. vietu.
Ukraina - Malta 2 0-2
A. Spivak - T. Enriquez 0/3 (1/9, 2/9, 0/9)
T.Novak - C. Farrugia 0/3 (5/9, 0/9, 1/9)

Spēle par 7. vietu.
Menas sala 2 - Krievija 0-2
L. Tickell - O. Petrukhina 1/3 (9/5, 4/9, 7/9) 1/9
H. Cave - A. Tuzlukova 0/3 (1/9, 4/9, 0/9)

Spēle par 5. vietu.
Jauktā komanda vs. Latvija 1-1
A. Allas - L. Svilane 2/3 (4/9, 9/7, 9/5, 4/9, 0/9)
M. Mrvic - B. Lulle 3/0 (9/2, 9/3, 9/3)

Spēle par 3. vietu.
Polija - Igaunija 2-0
D. Witkowska - D. Leguss 3/1 (5/9, 9/4, 9/5, 9/3)
A. Jurkun - H. Ree 3/2 (3/9, 9/6, 3/9, 9/0, 9/2)

Fināls.
Malta - Menas sala 2-0
A. Diamantino - I. Schoor 3/2 (8/10, 9/11, 9/2, 9/2, 9/4)
J. Rizzo - V. Watterson 0/3 (0/9, 5/9, 1/9)

Galīgā vietu secība.
1. Malta
2. Menas sala
3. Polija
4. Igaunija
5. Jauktā komanda
6. Latvija
7. Krievija
8. Menas sala 2
9. Malta 2
10. Ukraina

Vīrieši.

Ceturtdaļfināli.
Igaunija - Serbija 2-1
Paul Piik - I. Djordjevic 2/3 (9/2, 2/9, 9/5, 8/10, 8/10)
Paavo Piik - V. Petrovic 3/1 (9/3, 7/9, 9/0, 9/3)
M. Prett - G. Milicevic 3/0 (9/3, 9/0, 9/1)

Ukraina - Horvātija 1-2
D. Scherbakov - D. Spoljar 0/3 (7/9, 5/9, 7/9)
R. Dolynych - R. Petrovic 2/3 (9/0, 9/6, 5/9, 4/9, 3/9)
A. Shandybin - M. Milek 3/0 (9/2, 9/0, 9/1)

Latvija - Polija 3-0
A. Pavulans - M. Kozik 3/0 (9/1, 9/1, 9/4)
A. Tihvinskis - L. Nitka 2/1 (9/0, 5/9, 9/5)
K. Purgailis - M. Maciantowicz 3/2 (2/9, 9/2, 6/9, 9/4)

Malta - Gibraltārs 1-2
M. Fiteni - A. Brindle 3/0 (9/2, 9/1, 9/1)
B. Bugeja - S. Shacaluga 2/3 (9/3, 3/9, 10/8, 3/9, 4/9)
I. Balzan - C. Navas 0/3 (2/9, 1/9 ,5/9)

Ceturtdaļfināli par 9.-16 vietu.
Krievija – Ukraina 2 2-1
A. Severinov - K. Rybalchenko 3/0 (9/0, 9/4, 9/1)
R. Fetisov - V. Kovalchuk 2/3 (9/1, 9/6, 6/9, 3/9, 5/9)
V. Perfiliev - S. Zakomolistov 3/2 (4/9, 6/9, 9/7, 9/2, 9/4)

Menas sala 2 - Krievija 2 0-3
A. Crossley - A. Bratter 0-3 (1/9, 8/10, 4/9)
R. Smith - G. Kitchiev 0-2 (2/9, 4/9)
M. Hayler - V. Litvinko 0-3 (0/9, 6/9, 3/9)

Baltkrievija - Gibraltārs 2 1-2
A. Telkovski - M. Tewkesbury 0-3 (4/9, 5/9, 6/9)
D. Sudilovskiy - M. Head 2-1 (11/9, 7/9, 9/7)
S. Drandalush - M. Lawrence 0-3 (4/9, 2/9, 6/9)

Latvija 2 - Menas sala 0-3
M. Zeitmanis - D. Norman 0-3 (0/9, 3/9, 4/9)
A. Muravjovs - K. Watterson 1-2 (9/0, 7/9, 8/10)
A. Gajevskis - L. Cheetham 1-3 (9/3, 5/9, 8/10, 7/9)

Pusfināli.
Horvātija - Igaunija 1-2
D. Spoljar - Paul Piik 3/0 (10/8, 9/2, 9/3)
R. Petrovic - Paavo Piik 0/3 (0/9, 6/9, 3/9)
M. Milek - M. Prett 0/3 (3/9, 1/9, 0/9)

Latvija - Gibraltārs 1-2
A. Pavulans - A. Brindle 3/0 (9/1, 9/1, 9/0)
A. Tihvinskis - S. Shacaluga 1/3 (9/6, 0/9, 6/9, 4/9)
G. Priževoits - C. Navas 1/3 (1/9, 1/9, 10/8, 2/9)

Pusfināli par 5.-8. vietu.
Polija - Malta 2-1
M. Kozik - M. Fiteni 0/3 (2/9, 2/9, 4/9)
L. Nitka - I. Balzan 3/0 (9/3, 9/4, 9/2)
M. Maciantowicz - K. Grech Orr 3/1 (9/3, 7/9, 9/6, 9/2)

Ukraina - Serbija 3-0
D. Scherbakov - I. Djordjevic 3/2 (3/9, 7/9, 9/0, 9/2, 9/4)
R. Dolynych - B. Zivadinovic 3/0 (9/7, 9/0, 9/6)
A. Shandybin - Petrovic 2/0 (9/2, 9/0)

Pusfināli par 9.-12. vietu.
Krievija - Krievija 2 2-1
A.Severinov - A. Bratter 3/1 (6/9, 9/7, 9/1, 9/1)
R. Fetisov - M. Shokin 3/0 (9/0, 9/6, 9/5)
V. Perfiliev - G. Kitciev 1/2 (5/9, 9/7, 8/10)

Gibraltārs 2 - Menas sala 1-2
M. Tewkesbury - D. Norman 2/3 (1/9, 9/2, 9/6, 2/9, 1/9)
M. Head - R.Corlett 3/0 (9/2, 9/7, 9/5)
M. Lawrence - L. Chetham 1/3 (6/9, 7/9, 9/3, 4/9)

Pusfināli par 13.-16. vietu.
Baltkrievija - Latvija 2 2-1
A. Telkovski - M. Zeitmanis 3/0 (9/0, 9/1, 9/3)
D. Sudilovskiy - A. Muravjovs 1/3 (3/9, 9/4, 1/9, 7/9)
S. Drandalush - A. Gajevskis 3/2 (9/4, 9/3, 3/9, 2/9, 9/7)

Ukraina 2 - Menas sala 2 3-0
K. Rybalchenko - A. Crossley 3-1 (9/4, 0/9, 9/1, 9/1)
V. Kovalchuk - M. Hayler 3-1 (9/4, 9/2, 3/9, 9/4)
R. Sorochinskiy - R. Crease 2-0 (9/5, 9/3)

Spēle par 15. vietu.
Menas sala 2 - Latvija 2 2-1
A. Crossley - M. Zeitmanis 0/3 (0/9, 6/9, 9/11)
R. Smith - A. Muravjovs 3/1 (9/8, 9/6, 7/9, 9/6)
R. Crease - K. Krumpāns 3/0 (9/2, 9/4, 9/3)

Spēle par 13. vietu.
Ukraina 2 - Baltkrievija 1-2
K. Rybalchenko - A. Telkovski 3/0 (9/0, 9/0, 9/0)
V. Kovalchuk - D. Sudilovskiy 0/3 (4/9, 7/9, 5/9)
S. Zakomolistov - S. Drandalush 0/3 (5/9, 3/9, 4/9)

Spēle par 11. vietu.
Krievija 2 - Gibraltārs 2 2-1
A. Bratter - M. Tewkesbury 3/2 (9/1, 9/7, 2/9, 3/9, 9/4)
V. Litvinko - M. Head 3/0 (9/0, 9/0, 9/3)
G. Kitciev - J. Chipolina 0/3 (3/9, 2/9, 4/9)

Spēle par 9. vietu.
Krievija - Menas sala 2-1
A. Severinov - D. Norman 3/1 (1/9, 9/7, 9/5, 9/4)
R. Fetisov - R. Corlett 3/0 (9/5, 10/8, 9/1)
S. Kostrykin - K. Watterson 0/2 (4/9, 1/9)

Spēle par 7. vietu.
Ukraina - Polija 2-1
D. Scherbakov - M. Kozik 3/1 (6/9, 11/9, 9/3, 9/7)
R. Dolynych - L. Nitka 3/0 (9/1, 9/1, 9/3)
A. Shandybin - M. Maciantowicz 0/3 (6/9, 3/9, 1/9)

Spēle par 5. vietu.
Serbija - Malta 1-2
I. Djordjevic - M. Fiteni 0/3 (0/9, 5/9, 5/9)
B. Zivadinovic - B. Bugeja 3/0 (9/3, 9/1, 9/6)
G. Milicevic - I. Balzan 0/3 (1/9, 7/9, 7/9)

Spēle par 3. vietu.
Horvātija vs. Latvija 1-2
D. Spoljar - A. Pavulans 0/3 (2/9, 0/9, 6/9)
R. Petrovic - G. Priževoits 3/0 (9/0, 10/8, 9/7)
M. Milek - K. Purgailis 0/3 (2/9, 5/9, 4/9)

Fināls.
Igaunija - Gibraltārs 2-1
Paul Piik - A. Brindle 2/3 (6/9, 2/9, 9/6, 10/8, 3/9)
Paavo Piik - S. Shacaluga 3/0 (9/1, 9/0, 9/0)
M. Prett - C. Gomez 3/2 (0/9, 10/8, 2/9, 9/5, 9/5)

Galīgā vietu secība.
1. Igaunija
2. Gibraltārs
3. Latvija
4. Horvātija
5. Malta
6. Serbija
7. Ukraina
8. Polija
9. Krievija
10. Menas sala
11. Krievija 2
12. Gibraltārs 2
13. Baltkrievija
14. Ukraina 2
15. Menas sala 2
16. Latvija 2

Foto: Romualds Vambuts

     [+] [-]

, 2011-02-21 03:08, pirms 9 gadiem
labs sniegums!