Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:105, Did:0, useCase: 0

Janvāra beigās notiks 10. Latvijas čempionāts skvošā

Valdis Bērziņš
Valdis Bērziņš

Janvāra beigās notiks 10. Latvijas čempionāts skvošā
Foto: www.squash.lv

Šogad agrāk nekā citus gadus – jau janvāra beigās un februāra sākumā Rīgā, Zelta Boulinga un Skvoša centrā, norisināsies gada galvenais notikums skvošā - 10. Latvijas čempionāts.

28. un 29. janvārī notiks pamatturnīrs vīriešiem un sievietēm dažādās klasēs, bet 4. februārī sacentīsies juniori un seniori. Latvijas čempionu titulu izcīnīs vīriešu Elite Open, sieviešu A Open, junioru BU19 (puiši līdz 19 gadiem) un junioru GU19 (meitenes līdz 19 gadiem) klašu uzvarētāji.

Pamatturnīram spēlētāji aicināti pieteikties līdz 20. janvārim, juniori un seniori – līdz 30. janvārim.

Šogad vīrieši sacentīsies Open, B un C grupās, bet nebūs A grupas, kāda bija pērn, savukārt sievietes sacentīsies divās klasēs Open un B klasē, kurā aicinātas pieteikties arī skvoša sacensību jaunpienācējas. Juniori sacentīsies vecuma grupās, sākot no U13 līdz U19, seniori – 35+ un 45+ grupās.

Čempionāta nolikums, kā arī sīkāka informācija par pieteikšanos, spēlētāju klasēm un čempionātu pieejama federācijas mājaslapā: SQUASH.LV

Čempionātu organizē Latvijas Skvoša federācija (LSF).

Latvijas čempionāts ir apmeklētākās un nozīmīgākās gada sacensības skvošā. Pērn tajā piedalījās vairāk nekā simts spēlētāji.

Informāciju sagatavoja:
Aleksandrs Pāvulāns

  +1 [+] [-]

, 2012-01-13 15:16, pirms 8 gadiem
Izskatās, ka sportacentra lasītāju vidū skvošs nav populārs. Lai gan cilvēki paši diezgan kuplā skaitā regulāri mēdz uzspēlēt skvošu (arī es). Dinamisks, demokrātisks un aizraujošs sporta veids, iesaku!