Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:105, Did:0, useCase: 0

Nāciju kausa rezultāti - grupu turnīrs

Jānis Cīrulis
Jānis Cīrulis @ciiruls

Piedāvājam iepazīties ar pilniem rezultātiem no Eiropas Nāciju kausa izcīņas skvošā. Vispirms grupu turnīra rezultāti.

Vīrieši.

A grupa
Gibraltārs – Latvija 2 3-0

A. Brindle – M. Zeitmanis 3/0 (9/2, 9/4, 9/0)
S. Shacaluga – A. Muravjovs 3/0 (9/4, 9/0, 9/3)
C. Navas – A. Gajevskis 3/0 (9/6, 9/4, 9/0)

Ukraina – Krievija 2-1
D. Shcherbakov - A. Severinov 3/2 (9/6, 6/9, 3/9, 9/4, 9/4)
R. Dolynych - R. Fetisov 0/3 (0/9, 3/9, 7/9)
A. Shandybin - S.Kostrykyn 3/0 (9/5, 9/2, 9/7)

Krievija – Latvija 2 3-0
R. Fetisov - A. Muravjovs 3/0 (9/5, 9/0, 9/5)
V. Perfiljev - A. Gajevskis 3/1 (7/9, 9/1, 9/5, 9/4)
S. Kostrikin - K. Krumpāns 3/1 (9/0, 7/9, 9/2, 9/4)

Ukraina - Gibraltārs 2-1
D. Shcerbakov - A. Brindle 1/3 (0/9, 9/6, 2/9, 1/9)
R. Dolynych - S. Shacaluga 3/1 (8/10, 9/1, 9/7, 9/4)
A. Shandybin - C. Gomez 3/0 (9/4, 9/7, 9/1)

Gibraltārs – Krievija 2-1
C. Gomez - S. Kostrikin 3/2 (9/5, 5/9, 3/9, 9/0, 9/4)
A. Brindle - A. Severinov 3/1 (9/2, 9/3, 6/9, 9/6)
S. Shacaluga - R. Fetisov 0/3 (0/9, 4/9, 8/10)

Ukraina - Latvija 2 2-1
D. Sherbakov - M. Zeitmanis 0/3 (3/9, 2/9, 4/9)
A. Shandybin - A. Gajevskis 3/0 (9/2, 9/2, 9/0)
S. Kovalsky - K. Krumpans 3/2 (9/6, 9/7, 4/9, 8/10, 10/8)

B grupa
Malta - Ukraina 2 2-1
M. Fiteni - V. Kovalchuk 3/0 (9/3, 9/1, 9/0)
B. Bugeja - S. Zakomolstov 3/1 (6/9, 9/3, 9/7, 9/5)
K. Grech Orr - R. Sorochinsky 1/3 (4/9, 6/9, 10/8, 3/9)

Malta - Horvātija 2-1
M. Fiteni - D. Spoljar 3/0 (9/5, 9/0, 9/3)
B. Bugeja - R. Petrovic 0/3 (4/9, 3/9, 5/9)
I. Balzan - M. Milek 3/0 (9/6, 9/4, 9/7)

Horvātija - Menas sala 1-2
D. Spoljar - D.Norman 1/3 (6/9, 7/9, 9/6, 3/9)
R. Petrovic - R.Corlett 3/0 (9/5, 9/7, 9/4)
M. Milek - K. Watterson 0/3 (3/9, 3/9, 3/9)

Menas sala - Ukraina 2 1-2
D. Normann - K. Rybalchenko 3/1 (9/2, 7/9, 9/2, 9/4)
K. Watterson - V. Kovalchyk 1/3 (9/2, 3/9, 4/9, 7/9)
L. Cheetham - R. Sorochinskiy 1/3 (7/9, 9/6, 4/9, 9/11)

Malta - Menas sala 2-1
M. Fiteni - D. Norman 3/0 (9/2, 9/2, 9/1)
B. Bugeja - R. Corlett 3/1 (10/8, 9/7, 7/9, 9/4)
I. Balzan - K. Watterson 1/3 (2/9, 9/4, 0/9, 7/9)

Horvātija - Ukraina 2 2-1
D. Spoljar - Rybalchenko 3/0 (9/6, 9/2, 9/3)
R. Petrovic - Kovalchuk 3/0 (9/4, 9/4, 9/2)
O. Lapcevic - Sorochinskiy 1/3 (9/6, 5/9, 4/9, 0/9)

C grupa
Serbija - Menas sala 2 2-1
I. Djordjevic - A. Crossley 3/0 (9/1, 9/0, 9/1)
B. Zivadinovic - R. Smith 3/0 (9/1, 9/5, 9/3)
V. Petrovic - M. Hayler 0/3 (7/9, 3/9, 8/10)

Latvija - Baltkrievija 2-1
A. Pavulans - A. Telkovski 3/0 (9/0, 9/0, 9/0)
A. Tihvinskis - D. Sudilovskly 3/0 (9/4, 9/0, 9/0)
G. Prizevoits - S. Drandalush 2/3 (6/9, 9/4, 6/9, 9/4, 8/10)

Baltkrievija - Menas sala 2 2-1
A. Telkovski - A. Crossley 0/3 (7/9, 4/9, 4/9)
D. Sudilovskiy - R. Smith 3/0 (9/6, 9/2, 9/6)
S. Drandalush - R. Grease 3/1 (6/9, 9/7, 9/4, 9/4)

Latvija - Serbija 3-0
A. Pavulans - I. Djordjevic 3/0 (9/2, 9/4, 9/1)
A. Tihvinskis - B. Zivadinovic 3/0 (9/4, 9/4, 9/0)
K. Purgailis - G. Milicevic 3/1 (9/7, 5/9, 9/1, 9/1)

Serbija - Baltkrievija 2-1
G. Milicevic - S. Drandalush 0/3 (9/11, 5/9, 4/9)
I. Djordjevic - A. Telkovski 3/0 (9/0, 9/2, 9/3)
B. Zivadinovic - D. Sudilovskiy 3/0 (9/7, 9/1, 9/2)

Latvija - Menas sala 2 3-0
A. Pavulans - A. Crossby 3/0 (9/0, 9/1, 9/0)
G. Priževoits - M. Hagler 3/0 (9/2, 9/0, 9/0)
K. Purgailis - R. Crlase 3/0 (9/2, 9/5, 9/2)

D grupa
Igaunija - Gibraltārs 2 3-0
Paul Piik - M. Tewkesbury 3/0 (9/0, 9/0, 9/0)
Paavo Piik - M. Head 3/0 (9/3, 9/7, 9/1)
R. Tiesel - C. Chipolina 3/0 (9/7, 9/1, 9/1)

Gibraltārs 2 - Krievija 2 1-2
M. Tewkesbury - A. Bratter 3/1 (3/9, 9/6, 9/4, 9/1)
M. Head - G. Kitchev 1/3 (9/7, 5/9, 9/101, 4/9)
M. Lourence - V. Litvinko 1/3 (4/9, 4/9,9/5, 1/9)

Polija - Krievija 2 3-0
M. Kozik - A. Bratter 3-0 (9/2, 9/6, 9/1)
L. Nitka - M. Shokin 3-0
M. Maciantowicz - V. Litvinko 3-0 (9/4, 9/1, 9/7)

Igaunija - Polija 3-0
Paul Piik - M. Kozik 3-0 (9/3, 9/1, 9/6)
Paavo Piik - L. Nitka 3-0 (9/2, 9/3, 9/7)
M. Prett - M. Maciantowicz 3-0 (9/7, 9/4, 9/6)

Igaunija - Krievija 2 3-0
P. Piik - M. Shokin 3-0 (9/1, 9/4, 9/0)
M. Prett - Keciev 3-0 (9/5, 9/6, 9/0)
R. Tiesel - V. Litvinko 3-1 (9/5, 9/4, 5/9, 9/5)

Polija - Gibraltārs 2 3-0
M. Maciantowicz - J. Chipolina 3-0 (9/5, 9/0, 9/2)
M. Kozik - M. Tewkesbury 3-1 (9/1, 3/9, 9/6, 9/4)
L. Nitka - M. Lawrence 3-0 (9/0, 9/0, 9/6)

Sievietes.

1. grupa.
Malta - Latvija 2-0
T. Camilleri - L. Svilane 3/0 (9/2, 9/2, 9/1)
J. Rizzo - B. Lulle 3/0 (9/0, 9/0, 9/2)

Malta - Menas sala 2 2-0
A. Diamantino - L. Tickell 3/0 (9/0, 9/4, 9/4)
J. Rizzo - H.Cave 3/0 (9/2, 9/0, 9/2)

Igaunija - Ukraina 2-0
D.Leguss - A. Spivak 3/0 (9/0, 9/1, 9/0)
A. Volokitin - T. Novak 3/0 (9/2, 9/2, 9/1)

Ukraina - Latvija 1-1
A. Spivak - L. Svilane 0/3 (1/9, 1/9, 0/9)
T. Novak - B. Lulle 3/1 (4/9, 9/1, 9/6, 10/8)

Igaunija - Menas sala 2 2-0
A. Volokitin - H. Cave 3-0 (9/5, 9/0, 9/3)
H. Ree - L. Tickell 3/0 (9/5, 11/9, 9/7)

Igaunija - Malta 0-2
H. Ree - A. Diamantino 0/3 (0/9, 0/9, 3/9)
D. Leguss - T. Camilleri 0/3 (9/11, 5/9, 6/9)

Latvija - Menas sala 2 1-1
B. Lulle - H. Cave 0/3 (3/9, 3/9, 2/9)
L. Svilāne - L. Tickell 3/0 (9/2, 9/1, 9/3)

Ukraina vs. Menas sala 2 0-2
A. Spivak - L. Tickell 0-3 (5/9, 1/9, 0/9)
T. Novak - H. Cave 1-3 (9/7, 8/10, 6/9, 0/9)

Igaunija - Latvija 2-0
D. Leguss - L. Svilane 3-1 (8/10, 9/3, 9/2, 9/2)
A. Volokitin - B. Lulle 3-0 (9/0, 9/2, 9/4)

Malta - Ukraina 2-0
A. Diamantino - A. Spivak 3-0 (9/0, 9/2, 9/1)
J. Rizzo - T. Novak 3-0 (9/0, 9/1, 9/0)

2. grupa.
Menas sala - Jauktā komanda 2-0
I. Schoor - A. Allas 3/0 (9/2, 9/1, 9/3)
V. Watterson - M. Mrvic 3/0 (9/2, 9/6, 9/7)

Polija - Malta 2 2-0
A. Sikorska - L. Said 3/0 (9/5, 9/0,9/1)
A. Jurkun T. Enriquez 3/0 (9/2, 9/0, 9/1)

Menas sala - Malta 2 2-0
I. Schoor - L. Said 3/0 (9/1, 9/0, 9/0)
J. Wyllie - C. Farrugia 3/0 (9/4, 9/4, 9/3)

Krievija - Jauktā komanda 2-0
E. Glinchikova - A. Allas 3/0 (9/3, 9/2, 9/3)
A. Tuzlokova - M. Mrvic 3/0 (9/4, 9/4, 9/1)

Polija - Krievija 1-1
D. Witkowska - E. Glinchikova 1/3 (7/9, 9/3, 3/9, 0/9)
A. Jurkun - A. Tuzlokova 3/1 (9/7, 9/1, 3/9, 9/5)

Jauktā komanda - Malta 2 2-0
A. Allas - L. Said 3/0 (9/7, 9/5, 9/0)
M. Mrvic - T. Enriquez 3/2 (4/9, 2/9, 9/4, 10/8, 9/4)

Polija - Menas sala 1-1
D. Witkowska - I. Schoor 0/3 (0/9, 3/9, 2/9)
A. Jurkan - V. Watterson 3/1 (11/9, 9/0, 3/9, 9/2)

Krievija - Malta 2 2-0
E. Glinchikova - T. Enriquez 3/0 (9/0, 9/0, 9/1)
A. Tuzlokova - C. Farrugia 3/0 (9/2, 9/2, 9/4)

Polija - Jauktā komanda 2-0
D. Witkowska - A. Allas 3/0 (9/2, 9/3, 9/0)
A. Sikorska - M. Mrvic 3/0 (9/3, 9/6, 9/2)

Menas sala - Krievija 2-0
I. Schnoor - E. Glinchikova 3/0 (9/4, 9/1, 9/6)
J. Wyllie - A. Tuzlokova 3/0 (9/6, 9/1, 9/7)

Foto: Romualds Vambuts