Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:105, Did:0, useCase: 0

Skvošiste Mackeviča uzvar "Danish Junior Open"

Valdis Bērziņš
Valdis Bērziņš

Skvošiste Mackeviča uzvar "Danish Junior Open"
Ineta Mackeviča (priekšā)

Latvijas labākā skvošiste Ineta Mackeviča izcīnījus uzvaru „HEAD Danish Junior Open”, kas nedēļas nogalē norisinājās Dānijas galvaspilsētā Kopenhāgenā. Tas ir augstākais Latvijas sportista sasniegums šāda veida starptautiskās sacensībās.

„Inetas uzvara ir izcils mūsu valsts pieteikums starptautiskajās sacensībās. Ineta ir mērķtiecīga, viņa šobrīd soli pa soliem gūst tik svarīgo starptautisko sacensību pieredzi. Mēs par viņu vēl dzirdēsim!” sajūsmā ir Mackevičas treneris Aleks Pavulāns.

„Šajā turnīrā vienā kortā cīnījos ar izcilām Anglijas, Zviedrijas, Dānijas un Ukrainas spēlētājām. Katrām no šīm valstīm skvošs ir lielā cieņā, bet katrai no sportistēm bija ļoti atšķirīgs spēles stils. To nācās uzlauzt, t.i., atrast sportistu vājās vietas, jo tikai tā var izcīnīt uzvaras šāda veida starptautiskās sacensībās,” stāsta Mackeviča.

Pēc izcīnītās pirmās vietas ievērojami uzlabosies Mackevičas vieta Eiropas Junioru reitingā. Pašlaik Ineta ir 33.vietā.
Nākamās starptautiskās sacensības ir plānotas Briselē (Beļģijā) š.g. 4.-7.novembrī. Savukārt Latvijā Inetas spēli varēs vērot 8. Latvijas čempionātā, kas norisināsies oktobra beigās.

Informāciju sagatavoja:
Vilnis Vitkovskis

  +1 [+] [-]

, 2010-10-11 16:57, pirms 10 gadiem
Šobrīd viņai jau ir pieskaitīti izcīnītie punkti par otro vietu Somijas turnīrā un Ineta ir jau 20. vietā reitingā, un par iegūtajiem punktiem no Nordic Junior Open un Danish Junior Open viņa būs aptuveni 15. vietā. Skatījos dzīvē pēdējo spēli pret zviedrijas spēlētāju, teikšu, ka tiešām iespaidīgs sniegums no Inetas puses