Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:105, Did:0, useCase: 0

Sestdien "Skvoša Supersērija"

Andrejs Siliņš

Sestdien jau otro reizi notiks atklātā Skvoša diena, kurā jebkurš interesents varēs izmēģināt ātrāko un azartiskāko sporta veidu – skvošu. Skvoša diena notiks Rīgā, "Zelta Boulinga Centrā" no pulksten 13:00. Ieeja – bezmaksas.

Laikā no 13:00 – 15:00 dalībniekiem tiks sniegtas konsultācijas un praktiska apmācība pieredzējušu skvoša treneru un instruktoru vadībā. Vienlaikus būs iespēja klātienē vērot Latvijas labāko skvošistu atraktīvas spēles tehnikas paraugdemonstrējumus, kā arī video ierakstus ar pasaules elites skvoša spēlētājiem. Katrs dalībnieks saņems diplomu, kas apliecinās dalību Skvoša dienā.

Visiem, kas vēlas piedalīties Skvoša dienā, līdzi jāņem sporta apģērbs (šorti un T-krekls) un apavi, kas nesmērē grīdu. Skvoša inventārs – raketes, bumbiņas, aizsargbrilles – bez maksas būs pieejams uz vietas.

Vienlaikus ar Skvoša dienu (11.-12.decembrī) norisināsies turnīrs “Skvoša Supersērija (TOP 8)”, kurā piedalīsies Latvijas skvoša elite - 8 spēcīgākie skvoša spēlētāji. Tā būs vienreizēja iespēja redzēt pieredzējušu spēlētāju sniegumu.

Informāciju sagatavoja
LSF
Latvijas Skvoša Federācija

     [+] [-]

, 2011-02-21 03:06, pirms 9 gadiem
Sis bija labs pasakums. Zel tikai ka tik maza atsauksme