Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:105, Did:0, useCase: 0

Skvošiste Mackeviča prestižā turnīrā Briselē izcīna 8.vietu

Jānis Pārums

Skvošiste Mackeviča prestižā turnīrā Briselē  izcīna 8.vietu
Ineta Mackeviča (priekšā)

Nedēļas nogalē Latvijas labākā skvošiste Ineta Mackeviča startēja līdz šim savā karjerā visaugstākā līmeņa skvoša turnīrā junioriem "Belgian Dunlop Junior Open", kur izcīnīja 8. vietu. Turnīra augsto sportisko līmeni pierāda fakts, ka dalībnieku sastāvā bija 5 spēlētājas no Eiropas junioru reitinga pirmā desmitnieka.

Turnīra sākums Inetai bija veiksmīgs - pirmajās divās spēlēs tika pārspētas pretinieces un Ineta iekļuva ceturtdaļfinālā, kurā nācās cīnīties ar pirmo numuru turnīrā izlikto spēlētāju Sirile Peltjera no Francijas. Spēlē mūsu sportiste zaudēja.

"Turpmākās spēles nebija vieglākas," stāsta Mackeviča. "Cīņā par 5-8.vietu nācās tikties ar divām reitinga pirmā desmitnieka skvošistēm. Spēles bija tehniski grūtas, nogurdinošas un diemžēl gala rezultātā nācās piekāpties pieredzas bagātajām spēlētājām no skvoša lielvalstīm - Anglijas un Vācijas".

"Tā tiek krāta turnīru pieredze," skaidro Mackevičas treneris Aleksandrs Pavulāns. "Šis bija līdz šim grūtākais turnīrs, kurā Ineta sevi parādīja godam."

Izcīnītā 8.vieta ir labs apliecinājums uzstādītājiem sezonas mērķiem - iegūt pieredzi, spēlējot ar Eiropas elites līmeņa spēlētājām un krāt reitinga punktus. Nākamās starptautiskās sacensības, kurās Ineta Mackeviča plāno piedalīties, notiks Cīrihē (Šveicē) no 2. līdz 5. decembrim.

Informāciju sagatavoja:
Latvijas Skvoša federācija