Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:105, Did:0, useCase: 0

Skvošiste Mackeviča "Uzlecošās zvaigznes" turnīrā Cīrihē izcīna 7. vietu

Andrejs Siliņš

Skvošiste Mackeviča "Uzlecošās zvaigznes" turnīrā Cīrihē izcīna 7. vietu
Ineta Mackeviča (priekšā)

Latvijas skvošiste Ineta Mackeviča nedēļas nogalē starptautiskās sacensībās "Cool and Clean Swiss Junior Open 2010" Cīrihē, Šveicē izcīnīja septīto vietu.

"Šogad Cīrihes skvoša turnīrs junioriem bija nominēts ar prestižo starptautiskās sieviešu skvoša asociācijas WISPA „Raising star” (Uzlecošās zvaigznes) statusu. Tāpēc turnīrs pulcēja spēcīgākās Eiropas jaunās skvošistes. Tās bija līdz šim nopietnākās un vienlaikus arī grūtākās sacensības, kurās esmu startējusi,” tā pēc turnīra stāstīja pati Ineta.

„Arī nākamais turnīrs nebūs vieglāks,” skaidro Mackevičas treneris Aleksandrs Pavulāns. „Tas būs slavenās British Junior Open sacensības, kuras notiks Shefieldā (Lielbritānija) 2011.gadā no 2. līdz 6.janvārim. Šajā turnīrā parasti piedalās ne vien Eiropas, bet arī ASV un citu pasaules valstu labākie jaunie skvošisti. Līdz turnīram ir atlicis nepilns mēnesis, kura laikā spēki un domas jākoncentrē uz fiziskās sagatavotības treniņiem, spēles tehnikas un taktikas uzlabošanu, kā arī netiks aizmirsta dalība Latvijas skvoša sacensībās.”

Inetas atbalstītāji ir Latvijas skvoša federācija, Liepājas Olimpiskais Centrs, Liepājas skvoša klubs, SIA „Amerikas Baltijas Tehnoloģiju korporācija” un „Tiki Treiler Latvija”.

     [+] [-]

, 2010-12-06 19:15, pirms 10 gadiem
Varētu palūgt izsmeļošu sportistes foto galeriju!

     [+] [-]

, 2010-12-07 11:09, pirms 10 gadiem
Ineta ir sportiste,nevis modele. Lai arī ļoti simpātiska meitene.