Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource382 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource382), Fid:1593, Did:0, useCase: 0

10.augustā notiks SEB Kuldīgas pusmaratons

10.augustā notiks SEB Kuldīgas pusmaratons
Trases shēma

„Jau astoto reizi Kuldīga gaida ciemos labākos skrējējus un skriešanas entuziastus no visas Latvijas. SEB Kuldīgas pusmaratons kļuvis par stabilu tradīciju Latvijas sporta kalendārā. Profesionāļi mūsu pusmaratonu ir novērtējuši kā augstākajā līmenī sarīkotās skriešanas sacīkstes valstī, tāpēc iesaku ikvienam sportistam un aktīvam dzīvesveida piekritējam 10. augustā piedalīties sacensībās,” aicina Kuldīgas novada Domes priekšsēdētāja Inga Bērziņa.

Mazākie spēkus varēs izmēģināt bērnu skrējienā (300 m), iesācēji – tautas skrējienā (5,27 km), bet jau rūdītāki skrējēji – „Nike” 10,5 km skrējienā un pusmaratonā (21,097 km). Visi dalībnieki saņems SEB Kuldīgas pusmaratona medaļas.
8. SEB Kuldīgas pusmaratons reizē būs arī Latvijas čempionāts pusmaratonā un „Skrien Latvija” 5. posms.
Šogad atšķirībā no citiem gadiem sacensību starts un finišs būs Pilsētas estrādē, nevis kā ierasts Rātslaukumā. Jaunums – starts 12.00 būs gan tautas skrējienam, gan „Nike” skrējienam, gan pusmaratonam. Tautas skrējiena dalībnieki mēros vienu apli pa pilsētu, „Nike” skrējiena – divus, bet pusmaratona skrējēji – četrus apļus.

Arī trase šogad būtiski atšķirsies no iepriekšējos gados ierastās (trases shēmu skatīt pielikumā). Tas saistīts ar vērienīgajiem ielu remontdarbiem pilsētā. Taču tas nenozīmē, ka skriešana šogad būs mazāk interesanta. Turklāt finišs būs tieši uz estrādes skatuves! Skatītāji sacensību norisi varēs baudīt, ērti sēžot estrādes tribīnēs.

Dienu pirms sacensībām – 9. augustā no 18.00 līdz 22.00 – Pilsētas estrādē varēs reģistrēties sacensībām tie, kas to vēl nebūs paspējuši. Savukārt iepriekš reģistrējušies dalībnieki varēs saņemt dalībnieka numurus, veikt „Nike” pēdas testu un iegādāties sev piemērotākos „Nike” skriešanas apavus un apģērbu, kā arī ieturēt sportisku maltīti bārā “Stender’s” Liepājas ielā.

Sacensību programma 10. augustā:
8.30 – sākas reģistrācija un numuru saņemšana,
11.00 – starts Bērnu skrējienam,
12.00 – starts tautas skrējienam, „Nike” skrējienam un pusmaratonam,
15.30 – apbalvošana,
19.00 – „Afterparty” sacensību dalībniekiem viesnīcā „Kuldīgas Metrapole”,
22.30 – Starptautiskās fotogrāfijas vasaras skolas darbu prezentācija Kuldīgas pilsētas dārzā.

Turpinās iepriekšējā reģistrācija Sākums » SEB Kuldīgas pusmaratons -...!

Informāciju sagatavoja
Anita Žvingule