Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource382 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource382), Fid:1593, Did:0, useCase: 0

Piedalīties vai nepiedalīties? Iedvesmo - Inesis Boķis

Skrien Latvija
Skrien Latvija

Aicinu piedalīties Sportlat Valmieras maratonā 2012!
Palicis mazāk nekā mēnesis līdz 16.septembrim, kad Valmierā jau tradicionāli tiks dots starts skriešanas svētkiem – Sportlat Valmieras maratonam 2012!

Valmiera ir pilsēta, kurai bija, ir un būs bagātīgas sporta tradīcijas. Valmieras maratons ir viena no tradīcijām, ko pirms vairākiem gadiem kopīgiem spēkiem izdevās atjaunot. Šajos gados Valmieras maratons ir audzis, kļūstot par mūsu pilsētas atpazīstamības zīmi sportā Latvijas, Baltijas un pat Eiropas mērogā. Valmierai tā ir iespēja uzņemt un ļaut iepazīt mūsu pilsētu tūkstošiem dalībnieku un līdzjutēju.

Es atbalstu Valmieras maratonu, jo piedalīšanās tajā ir demokrātiska – maratonā var startēt gan mazi, gan lieli, gan sporta profesionāļi, gan iesācēji, kuriem skriešana ir hobijs un veselīga dzīvesveida sastāvdaļa.

Aicinu ikvienu jau šodien sākt gatavoties un, pats galvenais, piedalīties Valmieras maratonā! Uz tikšanos 16.septembrī Valmierā – pilsētā, kas domā un rada!

Inesis Boķis,
Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs